• cestovní kancelář
 • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
DSC_1216.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Dinův zábavní park

Popis: Jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šprtec, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, trampolínu, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

 • Česká republika, od  4 100 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  1. - 10.7.2017
DSCF7945.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Princezna ze mlejna

Celotáborová hra: I v Herolticích měli kdysi svůj mlýn, ve kterém žil mlynář se svou dcerou, ale nebydleli tam sami. Společnost jim dělala tři strašidla - čert, vodník a čarodějnice. Občas je navštívil také kníže ze zámku, kterého neměli rádi.... Tato celotáborová hra bude inspirována všem dobře známou pohádkou. Každým dnem nás bude provázet jiná postava z této pohádky. Takže jeden den zažijeme dobrodružství ve společnosti čerta, jiný navštívíme vodní říši s vodníkem. Budeme plnit úkoly, soutěžit v různých disciplínách a uvidíme, jestli se nám podaří vysvobodit zakletou princeznu.

 • Česká republika, od  2 990 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  10. - 15.7.2017
IMG_1885.JPG

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - Hra o trůny

Celotáborová hra: Teenageři, celosvětově úspěšný seriál, který spatřil světlo světa 17. dubna 2011. Jeho domovskou stanicí je HBO a v půlce roku 2017 další sedmidílná série. Pořád nevíte? Hra o trůny (v anglickém originále Game of Thrones) míří do Česka!!! Jeho tvůrci David Benioff a D. B. Weiss nás požádali o spolupráci a vy můžete být toho součástí!!! Co proto udělat? Stačí se přihlásit v termínu od 19. do 28. července 2017 na tábor Teenager II. a budete u vzniku nové osmé desetidílné série!! Staňte se součástí dynastických bojů mezi vládnoucími rody jednotlivých historických území říše, která se začíná po několika staletích znovu rozpadat. Seriál se natáčel v Titanic Studios v Belfastu, dále pak po celém Severním Irsku, v Chorvatsku, na Islandu, na Maltě, v Maroku, ve Španělsku, ve Skotsku, v USA a nyní se děj přesouvá do centra mytických lesů nedaleko města Zábřeh, do již známé obce Kosov. A na co se můžete ještě těšit? Deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a skvělé vedoucí! Letní superkino, večerní raut, krytý bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako nové hry, soutěže, hororová noc, tedy desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Těším se na vás se svým týmem! J

 • Česká republika, od  4 300 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  19. - 28.7.2017
DSCF9283.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Komiksoví hrdinové

Celotáborová hra: Rok 2017 je tu a hollywoodská studia si pro nás připravila ojedinělé bitvy. Na filmových plátnech se utká Superman s Batmanem a jiní. Vše bude v parodickém nádechu.. Dost pozvánkám do kina! My jsme v realitě a my Vám přinášíme možnost stát se součástí něčeho, co ani kryptonit nezastaví. Po všedních tématech přichází jedinečná možnost absolvovat tábor, který se vám vryje do paměti jako drápy Wolverina a zasáhne vaše srdce jako šíp Black Widow. Nerozmýšlejte dlouho, i přesto že máme superschopnosti Fantastické čtyřky, nedokážeme zabránit rychlému vyprodání kapacit! Slibujeme, že se ode dneška můžete těšit na úžasných deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a vedoucí! Letní superkino, bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako pavučina her, soutěží a skvělý desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Ptáte se na noční hru? Pojeďte s námi a uvidíte! Můžete se spolehnout, že hlavní vedoucí Mara s Katkou si se svým týmem dá obzvláště záležet, protože nyní nelze slovy ani popsat, co se za branami Gotham Heroltice city chystá!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  30.7. - 8.8.2017
DSCF8024.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Hobitova dobrodružná cesta

Celotáborová hra: Dostat se společně s malým Bilbo Pytlíkem k pokladu hradu Veveří zahrnuje dlouhou cestu plnou skvělého dobrodružství. Kdo se proto nebojí kouknout drakovi Šmakovi do tváře a chce si užít skvělých deset dní plných soutěží a her s oblíbenou partou Vikyho jn. tak ať neváhá - Hobitovice už čekají!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  8. - 17.8.2017
DSCF7421.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Cesta kolem světa za 10 dní aneb po stopách Hertiho

Celotáborová hra: V této celotáborové hře se vydáme po stopách heroltického cestovatele Hertiho, který za 10 měsíců objel celý svět. My na to však budeme mít jen 10 dní, ale i tak zažijeme spoustu dobrodružství v různých zemích. Každý den navštívíme nejen jinou zemi, ale ocitneme se i v jiném ročním období. Čekají nás např. Vánoce na Severním pólu, Nový rok v Číně, karneval v Riu apod. Zažijete, co jste ještě nezažili, uvidíte, co jste ještě neviděli :-) Těšíme se na všechny nadšené cestovatele.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  1. - 10.7.2017
IMG_1922.JPG

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Pevnost Kosov

Celotáborová hra: Voláme všechny gladiátory a gladiátorky!!!! Tajemství Kosovské pevnosti totiž ukrývá desetidenní šílenství, kde všichni kluci i holky předvedou, jak dobrodružnou duši mají! Cíl je jasný - Ukrytý poklad čeká na každého, kdo se nebojí a chce zažít opět pořádnou porci zábavy s oblíbenou a ostřílenou partou Vikyho jn.! V programu nebudou chybět turnaje, noční hry, koupání, sportování, diskotéky, táborák, kino, speciální efekty a jiná překvapení.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  10. - 19.7.2017
DSC_2760.JPG

Chatový tábor PROTIVANOV - Letem protivanským světem

Program: kromě turnajů a osvědčených her bude rozšířen o činnosti, které děti přivedou do světa fantazie a pomohou dětem ukázat důležité hodnoty dnešního světa. Tábor je vhodný i pro děti, které jedou na tábor prvně. Mimo jiné: Bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí. Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. I letos bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého vlastního zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, sebeobrana, moderní tance, aerobic apod.)

 • Česká republika, od  4 100 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  14. - 23.7.2017
DSCF1227.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Celotáborová hra: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry se právě chystají. Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, stínohra, MTV style, mažoretky, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. S táborovou měnou „Kosovské dolary”, si děti mohou zakoupit zážitky v podobě nejen spravedlivých her (viz foto taborybavi.cz.) Celotáborová hra je vtipná a plná recese v parodickém stylu a někdy dvojsmyslnému humoru nejen Ó velkého, ale i Terezky a celého týmu. Program ovšem úplně stejný nebude. Bude oživen o nové soutěže a nápady. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  28.7. - 6.8.2017
2011_Rodice_0820_00070.jpg

Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi - aktivní dovolená v KOSOVĚ u Zábřeha

....velmi oblíbená aktivní rekreace aneb Tam, kde všichni končí, tak my začínáme.( Nepsané heslo našich táborů pro rodiče s dětmi) Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Pak právě pro vás jsou určeny tábory pro rodiče či prarodiče s dětmi (min. 1 - maminka, tatínek, babička, dědeček) s dobrovolným celodenním „táborovým“ programem pro děti a někdy i odpočinkem pro rodiče či prarodiče. Ale většinou se nám podaří dospěláky zatáhnout do her. Pro každoroční velký zájem jsme letos uspořádali opět 2 turnusy, jelikož se spousta nejen starých známých táborníků, ale i nových zájemců.

 • Česká republika, od  0 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  7. - 13.8.2017|13. - 19.8.2017
Počítadlo návštěv