• cestovní kancelář
 • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
DSCF9283.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Komiksoví hrdinové

Celotáborová hra: Rok 2017 je tu a hollywoodská studia si pro nás připravila ojedinělé bitvy. Na filmových plátnech se utká Superman s Batmanem a jiní. Vše bude v parodickém nádechu.. Dost pozvánkám do kina! My jsme v realitě a my Vám přinášíme možnost stát se součástí něčeho, co ani kryptonit nezastaví. Po všedních tématech přichází jedinečná možnost absolvovat tábor, který se vám vryje do paměti jako drápy Wolverina a zasáhne vaše srdce jako šíp Black Widow. Nerozmýšlejte dlouho, i přesto že máme superschopnosti Fantastické čtyřky, nedokážeme zabránit rychlému vyprodání kapacit! Slibujeme, že se ode dneška můžete těšit na úžasných deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a vedoucí! Letní superkino, bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako pavučina her, soutěží a skvělý desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Ptáte se na noční hru? Pojeďte s námi a uvidíte! Můžete se spolehnout, že hlavní vedoucí Mara s Katkou si se svým týmem dá obzvláště záležet, protože nyní nelze slovy ani popsat, co se za branami Gotham Heroltice city chystá!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  30.7. - 8.8.2017
DSCF8024.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Hobitova dobrodružná cesta

Celotáborová hra: Dostat se společně s malým Bilbo Pytlíkem k pokladu hradu Veveří zahrnuje dlouhou cestu plnou skvělého dobrodružství. Kdo se proto nebojí kouknout drakovi Šmakovi do tváře a chce si užít skvělých deset dní plných soutěží a her s oblíbenou partou Vikyho jn. tak ať neváhá - Hobitovice už čekají!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  8. - 17.8.2017
DSCF1227.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Celotáborová hra: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry se právě chystají. Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, stínohra, MTV style, mažoretky, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. S táborovou měnou „Kosovské dolary”, si děti mohou zakoupit zážitky v podobě nejen spravedlivých her (viz foto taborybavi.cz.) Celotáborová hra je vtipná a plná recese v parodickém stylu a někdy dvojsmyslnému humoru nejen Ó velkého, ale i Terezky a celého týmu. Program ovšem úplně stejný nebude. Bude oživen o nové soutěže a nápady. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  
2011_Rodice_0820_00070.jpg

Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi - aktivní dovolená v KOSOVĚ u Zábřeha

....velmi oblíbená aktivní rekreace aneb Tam, kde všichni končí, tak my začínáme.( Nepsané heslo našich táborů pro rodiče s dětmi) Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Pak právě pro vás jsou určeny tábory pro rodiče či prarodiče s dětmi (min. 1 - maminka, tatínek, babička, dědeček) s dobrovolným celodenním „táborovým“ programem pro děti a někdy i odpočinkem pro rodiče či prarodiče. Ale většinou se nám podaří dospěláky zatáhnout do her. Pro každoroční velký zájem jsme letos uspořádali opět 2 turnusy, jelikož se spousta nejen starých známých táborníků, ale i nových zájemců.

 • Česká republika, od  0 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  7. - 13.8.2017|13. - 19.8.2017
DSCF9128.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Piráti na vlnách pohádek

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka - celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí - vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně - pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdninyJ - možnost doobjednání výletu u busu. - velký párty stan a jídelna pro horší počasí, který pojme celý tábor - bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí - nádherná příroda

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  17. - 26.8.2017
Počítadlo návštěv