• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
DSCF9283.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Komiksoví hrdinové

Celotáborová hra: Rok 2017 je tu a hollywoodská studia si pro nás připravila ojedinělé bitvy. Na filmových plátnech se utká Superman s Batmanem a jiní. Vše bude v parodickém nádechu.. Dost pozvánkám do kina! My jsme v realitě a my Vám přinášíme možnost stát se součástí něčeho, co ani kryptonit nezastaví. Po všedních tématech přichází jedinečná možnost absolvovat tábor, který se vám vryje do paměti jako drápy Wolverina a zasáhne vaše srdce jako šíp Black Widow. Nerozmýšlejte dlouho, i přesto že máme superschopnosti Fantastické čtyřky, nedokážeme zabránit rychlému vyprodání kapacit! Slibujeme, že se ode dneška můžete těšit na úžasných deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a vedoucí! Letní superkino, bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako pavučina her, soutěží a skvělý desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Ptáte se na noční hru? Pojeďte s námi a uvidíte! Můžete se spolehnout, že hlavní vedoucí Mara s Katkou si se svým týmem dá obzvláště záležet, protože nyní nelze slovy ani popsat, co se za branami Gotham Heroltice city chystá!

  • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
  • nejbližší termíny:  30.7. - 8.8.2017
DSCF8024.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Hobitova dobrodružná cesta

Celotáborová hra: Dostat se společně s malým Bilbo Pytlíkem k pokladu hradu Veveří zahrnuje dlouhou cestu plnou skvělého dobrodružství. Kdo se proto nebojí kouknout drakovi Šmakovi do tváře a chce si užít skvělých deset dní plných soutěží a her s oblíbenou partou Vikyho jn. tak ať neváhá - Hobitovice už čekají!

  • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
  • nejbližší termíny:  8. - 17.8.2017
DSCF1227.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Celotáborová hra: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry se právě chystají. Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, stínohra, MTV style, mažoretky, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. S táborovou měnou „Kosovské dolary”, si děti mohou zakoupit zážitky v podobě nejen spravedlivých her (viz foto taborybavi.cz.) Celotáborová hra je vtipná a plná recese v parodickém stylu a někdy dvojsmyslnému humoru nejen Ó velkého, ale i Terezky a celého týmu. Program ovšem úplně stejný nebude. Bude oživen o nové soutěže a nápady. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

  • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
  • nejbližší termíny:  
DSCF9128.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Piráti na vlnách pohádek

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka - celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí - vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně - pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdninyJ - možnost doobjednání výletu u busu. - velký párty stan a jídelna pro horší počasí, který pojme celý tábor - bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí - nádherná příroda

  • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
  • nejbližší termíny:  17. - 26.8.2017
Počítadlo návštěv