• cestovní kancelář
 • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
DSC_1216.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Dinův zábavní park

Popis: Jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šprtec, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, trampolínu, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

 • Česká republika, od  4 100 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  1. - 10.7.2017
DSCF7945.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Princezna ze mlejna

Celotáborová hra: I v Herolticích měli kdysi svůj mlýn, ve kterém žil mlynář se svou dcerou, ale nebydleli tam sami. Společnost jim dělala tři strašidla - čert, vodník a čarodějnice. Občas je navštívil také kníže ze zámku, kterého neměli rádi.... Tato celotáborová hra bude inspirována všem dobře známou pohádkou. Každým dnem nás bude provázet jiná postava z této pohádky. Takže jeden den zažijeme dobrodružství ve společnosti čerta, jiný navštívíme vodní říši s vodníkem. Budeme plnit úkoly, soutěžit v různých disciplínách a uvidíme, jestli se nám podaří vysvobodit zakletou princeznu.

 • Česká republika, od  2 990 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  10. - 15.7.2017
IMG_1885.JPG

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - Hra o trůny

Celotáborová hra: Teenageři, celosvětově úspěšný seriál, který spatřil světlo světa 17. dubna 2011. Jeho domovskou stanicí je HBO a v půlce roku 2017 další sedmidílná série. Pořád nevíte? Hra o trůny (v anglickém originále Game of Thrones) míří do Česka!!! Jeho tvůrci David Benioff a D. B. Weiss nás požádali o spolupráci a vy můžete být toho součástí!!! Co proto udělat? Stačí se přihlásit v termínu od 19. do 28. července 2017 na tábor Teenager II. a budete u vzniku nové osmé desetidílné série!! Staňte se součástí dynastických bojů mezi vládnoucími rody jednotlivých historických území říše, která se začíná po několika staletích znovu rozpadat. Seriál se natáčel v Titanic Studios v Belfastu, dále pak po celém Severním Irsku, v Chorvatsku, na Islandu, na Maltě, v Maroku, ve Španělsku, ve Skotsku, v USA a nyní se děj přesouvá do centra mytických lesů nedaleko města Zábřeh, do již známé obce Kosov. A na co se můžete ještě těšit? Deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a skvělé vedoucí! Letní superkino, večerní raut, krytý bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako nové hry, soutěže, hororová noc, tedy desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Těším se na vás se svým týmem! J

 • Česká republika, od  4 300 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  19. - 28.7.2017
DSCF9283.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Komiksoví hrdinové

Celotáborová hra: Rok 2017 je tu a hollywoodská studia si pro nás připravila ojedinělé bitvy. Na filmových plátnech se utká Superman s Batmanem a jiní. Vše bude v parodickém nádechu.. Dost pozvánkám do kina! My jsme v realitě a my Vám přinášíme možnost stát se součástí něčeho, co ani kryptonit nezastaví. Po všedních tématech přichází jedinečná možnost absolvovat tábor, který se vám vryje do paměti jako drápy Wolverina a zasáhne vaše srdce jako šíp Black Widow. Nerozmýšlejte dlouho, i přesto že máme superschopnosti Fantastické čtyřky, nedokážeme zabránit rychlému vyprodání kapacit! Slibujeme, že se ode dneška můžete těšit na úžasných deset dní v oblíbeném areálu, nové přátele, perfektní diskotéky a vedoucí! Letní superkino, bazén a herna jsou samozřejmostí, stejně jako pavučina her, soutěží a skvělý desetidenní program maximálně napěchovaný tím nejlepším. Ptáte se na noční hru? Pojeďte s námi a uvidíte! Můžete se spolehnout, že hlavní vedoucí Mara s Katkou si se svým týmem dá obzvláště záležet, protože nyní nelze slovy ani popsat, co se za branami Gotham Heroltice city chystá!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  30.7. - 8.8.2017
DSCF8024.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Hobitova dobrodružná cesta

Celotáborová hra: Dostat se společně s malým Bilbo Pytlíkem k pokladu hradu Veveří zahrnuje dlouhou cestu plnou skvělého dobrodružství. Kdo se proto nebojí kouknout drakovi Šmakovi do tváře a chce si užít skvělých deset dní plných soutěží a her s oblíbenou partou Vikyho jn. tak ať neváhá - Hobitovice už čekají!

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  8. - 17.8.2017
DSCF7421.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Cesta kolem světa za 10 dní aneb po stopách Hertiho

Celotáborová hra: V této celotáborové hře se vydáme po stopách heroltického cestovatele Hertiho, který za 10 měsíců objel celý svět. My na to však budeme mít jen 10 dní, ale i tak zažijeme spoustu dobrodružství v různých zemích. Každý den navštívíme nejen jinou zemi, ale ocitneme se i v jiném ročním období. Čekají nás např. Vánoce na Severním pólu, Nový rok v Číně, karneval v Riu apod. Zažijete, co jste ještě nezažili, uvidíte, co jste ještě neviděli :-) Těšíme se na všechny nadšené cestovatele.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  1. - 10.7.2017
IMG_1922.JPG

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Pevnost Kosov

Celotáborová hra: Voláme všechny gladiátory a gladiátorky!!!! Tajemství Kosovské pevnosti totiž ukrývá desetidenní šílenství, kde všichni kluci i holky předvedou, jak dobrodružnou duši mají! Cíl je jasný - Ukrytý poklad čeká na každého, kdo se nebojí a chce zažít opět pořádnou porci zábavy s oblíbenou a ostřílenou partou Vikyho jn.! V programu nebudou chybět turnaje, noční hry, koupání, sportování, diskotéky, táborák, kino, speciální efekty a jiná překvapení.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  10. - 19.7.2017
DSC_2760.JPG

Chatový tábor PROTIVANOV - Letem protivanským světem

Program: kromě turnajů a osvědčených her bude rozšířen o činnosti, které děti přivedou do světa fantazie a pomohou dětem ukázat důležité hodnoty dnešního světa. Tábor je vhodný i pro děti, které jedou na tábor prvně. Mimo jiné: Bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí. Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. I letos bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého vlastního zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, sebeobrana, moderní tance, aerobic apod.)

 • Česká republika, od  4 100 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  14. - 23.7.2017
DSCF1227.jpg

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Celotáborová hra: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako kdyby nebyl na táboře. Akční a spravedlivé hry se právě chystají. Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, stínohra, MTV style, mažoretky, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. S táborovou měnou „Kosovské dolary”, si děti mohou zakoupit zážitky v podobě nejen spravedlivých her (viz foto taborybavi.cz.) Celotáborová hra je vtipná a plná recese v parodickém stylu a někdy dvojsmyslnému humoru nejen Ó velkého, ale i Terezky a celého týmu. Program ovšem úplně stejný nebude. Bude oživen o nové soutěže a nápady. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí.

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  28.7. - 6.8.2017
DSCF9128.JPG

Chatový tábor HEROLTICE - Piráti na vlnách pohádek

- dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka - celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí - vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně - pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdninyJ - možnost doobjednání výletu u busu. - velký párty stan a jídelna pro horší počasí, který pojme celý tábor - bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí - nádherná příroda

 • Česká republika, od  4 200 Kč, zobrazit více
 • nejbližší termíny:  17. - 26.8.2017
Počítadlo návštěv