• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Česko-rakouská kombinace a Divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 2 750

Česko-rakouská kombinace a Divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově

Velice úspěšné představení Ženy Jindřicha VIII.aneb Chudák  král(em) .V  hlavní dvojroli Petr Rychlý. Česká komedie o záletném králi Jindřichovi, jeho šesti ženách, zrádném rádci a královu dvojníkovi, který způsobil neuvěřitelné věci.

Termín: 18.8.-19.8.2017

Cena: 2 750 Kč

Program:

1.den: Odjezd v ranních hodinách směr jižní Čechy. Přejedeme do Hluboké nad Vltavou. Tentokrát ale nebude naším cílem zámek. Připravena je zajímavá hodinová plavba přírodním tokem i přes zdymadla z Hluboké do Českých Budějovic. Po té navštívíte centrum města – možnost prohlídky s průvodcem nebo individuální volno . Přejezd na ubytování . Odtud se potom vydáme do Českého Krumlova . Nádherné město s pohádkovou  a magickou atmosférou. Spleť křivolakých středověkých uliček, malebné štíty měšťanských domů, romantická zákoutí, impozantní zámek nad Vltavou, kavárny i středověké krčmy. Večer se usadíme v unikátním divadle s otáčivým hledištěm ke shlédnutí divácky úspěšné komedie Ženy Jindřicha VIII. Po představení následuje ještě večerní procházka Českým Krumlovem.

2.den: Po snídani přejezd do krásného historického města  Krems an der Donau, které stojí na začátku „údolí Wachau“. Prohlídka historické části města s průvodcem. Přejezd do nedalekého města Tull, které je vyhlášené svými zahradami. Prohlídka malebného centra a zahrad – k vidění více než 60 ekozahrad . Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

Ubytování: 2 a 3lůžkové pokoje (vždy dva pokoje společné soc.zařízení).

Cena: 2 750 Kč

V ceně: doprava, průvodce, vstupné do divadla v hodnotě 800 Kč, 1x ubytování, 1x snídaně,

Příplatky : plavba lodí 140 Kč, případné vstupy – zámek Krumlov 150 Kč/ dosp.os, 100Kč/snížené. Zámecká věž 50 Kč/dosp.os, 30 Kč/snížené, zahrady Tulln 12,5 Euro

Počítadlo návštěv