• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Dinův zábavní park

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 100


Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Dinův zábavní park

Termín: 1.7. - 10.7.2017 (10 dní)

Cena: 4100,-

Hlavní vedoucí je Milan Dino Novák, povoláním záchranář, výborná praxe s vedením táborů CK BAVI

Doporučený věk:
7 - 15 let

Celotáborová hra: Přidejte se k nám a zažijte obrovská dobrodružství Dinova zábavního parku. V čele bandy skvělých vedoucích bude stát Dino (Milda Novák) – ti si pro vás jako každý rok připravili velkolepou celotáborovou hru plnou zábavy a srandy. Nemine vás možnost využít našich kosovských lázní, pláží, zasoutěžit si s kamarády, kdo z vás je lepší střelec nebo kdo má větší štěstí v ruletě či na kole štěstí. I sportovci si zde přijdou na své – nechybí tu ani hřiště pro všechny druhy sportů (od fotbalu přes basket až po volejbal). Nebude večera, kdy byste znudění zalezli do peřin – každý večer na vás čeká bohatý program. Jako každý rok se bude pořádat soutěž Kosov má talent, kde můžete ukázat, v čem jste dobří. Každý si tu přijde na své – tanečníci na večerních diskotékách, zpěváci u táboráku, odvážlivci na stezce odvahy. Z Dinova zábavního parku se vám nebude chtít  domů. 

Popis: Jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šprtec, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, trampolínu, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením. Budova a společné sociální zařízení.

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor.

Hromadná doprava zajištěna z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Příplatky:

Pojištění:

  • 180 Kč / 10 denní turnus
  • Jedná se o pojištění proti stornu -  Uniqa  - trvalé následky úrazu, zavazadel  a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy:Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

 

Počítadlo návštěv