• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Pevnost Kosov

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 200


Chatový tábor KOSOV u Zábřeha na Moravě - Teenager I. - Pevnost Kosov

Termín: 10.7. - 19.7.2017 (10 dní)

Cena: 4200 Kč

Hlavní vedoucí je Viktor Kohout junior, výborná praxe s vedením táborů CK BAVI
Doporučený věk:
12 - 15 let

Celotáborová hra: Voláme všechny gladiátory a gladiátorky!!!! Tajemství Kosovské pevnosti totiž ukrývá desetidenní šílenství, kde všichni kluci i holky předvedou, jak dobrodružnou duši mají! Cíl je jasný - Ukrytý poklad čeká na každého, kdo se nebojí a chce zažít opět pořádnou porci zábavy s oblíbenou a ostřílenou partou Vikyho jn.! V programu nebudou chybět turnaje, noční hry, koupání, sportování, diskotéky, táborák, kino, speciální efekty a jiná překvapení.

Popis: Jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šprtec, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, trampolínu, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením. Budova a společné sociální zařízení.

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor.

Hromadná doprava zajištěna z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Příplatky:

Pojištění:

  • 180 Kč / 10 denní turnus
  • Jedná se o pojištění proti stornu -  Uniqa  - trvalé následky úrazu, zavazadel  a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2017 se poskytuje sleva na dítě 300 Kč.

Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv