• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor PROTIVANOV - Letem protivanským světem

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 100


Chatový tábor PROTIVANOV - Letem protivanským světem

Termín: 14.7. - 23.7.2017 (10 dní)

Cena: 4100,-

Hlavní vedoucí je Renata Švubová ostřílená táborová vedoucí a Viktor Kohout majitel firmy BAVI

Doporučený věk: 6 - 16 let

Tábor ve velkém stylu s mnoha zaměřeními. Zábava, sport, tanec, naučné programy, turistika, zpívání, turnaje, večerní programy a legrace. Možnost výletů do Westernového světa nebo do Moravského krasu.Popis: jedná se v naší nabídce o osvědčené atraktivní místo z minulých let, které nás ohromilo svým pěkným přírodním prostředím, ale i rozmanitými možnostmi využití areálu. Je to takové naše království, kde nikoho nerušíme a nikdo neruší nás. Dětem se zde líbí a to je i důkaz v tom, že v minulých letech byl vždy tábor rychle obsazen. Areál rekreačního střediska v Protivanově leží v krásném prostředí Drahanské vrchoviny. Rekreační středisko položené do romantické přírody je složené z hlavní budovy, společenských místností a chatek. V oploceném a v noci plně osvíceném areálu máme rybník (možnost koupání a lodiček), hřiště, stolní tenis, šipky, ruské kuželky, klubovny, bufet a společné sociální zázemí.

Celotáborová soutěž:  Pomocí našich jedinečných Bavi aerolinií, které vlastní skvělé letedla typu BAVIing 737, se dostaneme během pouhých 10ti dnů do tajuplných koutů naší zeměkoule. Pokud bude letadlo fungovat podle předpokladů, dostaneme se s ním do Afriky, Číny, Brazíli, ale třeba objevíme i ztracenou Atlantidu. Tábor plný zábavy, soutěží, legrace, parodie na nejen TV pořady. Speciální efekty a technické zázemí . V programu nebudou chybět turnaje, noční hry, koupání, sportování, diskotéky, táborák, kino a jiná překvapení. O tábor se bude starat skvělý palubní personál s pilotem Ó velkým, vrchní letuškou Renčou a dalšími.

Program: kromě turnajů a osvědčených her bude rozšířen o činnosti, které děti přivedou do světa fantazie a pomohou dětem ukázat důležité hodnoty dnešního světa. Tábor je vhodný i pro děti, které jedou na tábor prvně. Mimo jiné: Bohatý program - závody, soutěže, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, taneční průprava - aerobic, disko, letní kino, sportovní aktivity: koupání, basketbal, floorbal, softbal, kopaná, aerobic apod. Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. Vhodné pro děti, které mají rády legraci a chtějí být její součástí. Jako zpestření programu zveme zajímavé hosty, hasiče a nebude chybět letní kino. I letos bude opět zařazena tzv. AKCE - vyber si a běž. Děti si mohou dopoledne vybrat z několika možností programů dle svého vlastního zájmu (floorbal, fotbal, stolní tenis, korálky, kvízy, vzduchovka, volejbal, výtvarné práce, petanque, baseball, sebeobrana, moderní tance, aerobic apod.)

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně, bufet v režii CK BAVI.

Ubytování: 4lůžkové chatky a zděné sruby vybavené peřinou nebo spacákem, polštářem. (přesto doporučujeme vlastní povlečení nebo vlastní spacák). Budova a společné soc. zázemí.

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a okolí, zajímavý host (hasiči, letečtí modeláři, lanová centra), odměny, pojištění CK, DPH

Poznámka: možnost i individuální dopravy (Olomouc - Prostějov - směr Boskovice - Protivanov - za obcí Protivanov je po cca 500 m po pravé straně areál. Pro větší skupiny - doprava dohodou!

Slevy: Při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.  se poskytuje sleva 300,-Kč za dítě

           Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150,-Kč.  ( tato sleva není časově vázaná )                                                                                                                              

Příplatky:

Výlety:

  • Western City nebo Moravský kras  250 Kč (zahrnuje dopravu a vstup)
  •  úhrada výletu  u autobusů  při odjezdu dle zájmu
  • Výlety budou  uvedeny  v posledních pokynech , které obdržíte před odjezdem
  • Děti, které nebudou mít zájem o výlet autobusem bude uspořádán výlet „pěškobusem za pokladem“

Pojištění:

  • 180 Kč / 10 denní turnus
  • Jedná se o pojištění proti stornu -  Uniqa  - trvalé následky úrazu, zavazadel  a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!
Počítadlo návštěv