• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Budapešť známá i neznámá s výletem lodí po Dunaji

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Maďarsko, od 3 190

 Budapešť s výletem lodí po Dunaji

Termíny:

     17.8.-19.8.2018        28.9.-30.9.2018     26.10.-28.10.2018

1 den odjezd z Brna v 6:15, před polednem příjezd do Budapešti, vyjížďka na citadelu s nejlepším výhledem na Budín, pešť a široký Dunaj. Přejezd do Pešti, volno k nákupům na histor. tržnici, popřípadě k nenáročnému výstupu k památníku sv. Gellerta nebo ke koupání v secesních lázních Gellert. Odpoledne prohlídka Pešti, poté výjezd na Budínský hradní vrch, prohlídka půvabné čtvrti Matyášova chrámu, popřípadě Rybářské Bašty a hradního podzemního labyrumtu. Ve večerních hod. odjezd do hotelu.

2. den po snídani prohlídka proslulé budovy parlamentu s průvodcem, během níž uvidíte i uherské korunovační klenoty. procházka po výstavné Andrassyho třídě a židovskou čtvrtí  a kolem Opery, možnost navštívit 2 synagogy. odpoledne je možné strávit koupáním v lázních nebo návštěva Muzea , zájemci o plavbu lodí odjedou autobusem do Ostřihomi, prohlédnou si tamní baziliku a z Ostřihomiu poplují lodí zpět do Budapešti- 3 hod. plavba nejkrásnějším úsekem Dunaje takzv. Dunajským ohbím, příjezd do Budapešti ve 20 hod. návrat na hotel.

3. den ráno přejezd do Godollo, prohlídka oblíbeného zámku císařovny Sissi, parku a palmového skleníku, návrat do Pešti a volno k návštěve histor. cukráren, nebo tureckých lázní ze 16 stol. v 17 hod odjezd, návrat do brna cca kolem 22 hod.

Cena: 3190 Kč

V ceně: autobus. doprava, služby  průvodce, 2x ubytování v hotelu se snídaní

cena nezahrnuje: komplex.cest.poj., vstupné do památkových objektů, popřípadě pobyt.taxy, lodní lístek do Dunaji ( 300 kč ), vstup do Parlamentu ( 200 kč )- nutono nahlásit a uhradit při rezervaci zájezdu !!!

nást. místa:

bez příplatku   Olomouc ( cca v 5 hod ) , Vyškov, Prostějov, brno, Břeclav, Bratislava

příplatek 350 Kč  Zlín, Kroměříř, Hranice, Přerov

příplatek 400 Kč  Ostrava, F.Místek, N.Jičín

Počítadlo návštěv