• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

České Švýcarsko s výletem lodí do Drážďan

Nejbližší termíny: 31.8. - 1.9.2019

Česká republika, od 2 950

České Švýcarsko s výletem lodí do Drážďan

Termín: 25.- 26.5., 31.8.- 1.9.2019 - omlouváme se, zájezd je v tuto chvíli obsazen.

Program:

1.den: odjezd v ranních hodinách Olomouc, Litovel, Mohelnice a po trase na Hradec. Dojedeme do Hřenska, kde následuje turistická vycházka na Pravčickou bránu (vyhlídky s ozvěnou), přes Mezní Louky k soutěskám - zde plavba na pramicích Edmundovou soutěskou a dojdeme rovnou na ubytování. Celkový okruh je 16 km. Je možné dle náročnosti program procházky individuálně upravit. Ubytování v hotelu Praha****, večeře.

2.den: ráno po snídani nasedneme v 10 hod. na výletní loď a romantickou plavbou doplujeme do Drážďan. Cestou se můžete kochat pohledy na úchvatnou krajinu Českosaského Švýcarska a krajinou Labských pískovců. Na lodi také poobědváte a necháte se unést krásnou přírodou, kde lišky dávají dobrou noc, pověstnými labskými kaňony, které střídají malebné lázeňské vesničky a historické památky jako je např. monumentální skalní pevnost Königstein. Náš odborný průvodce Vám bude k dispozici jak během plavby, tak při prohlídce historického centra Drážďan. Po prohlídce města s průvodcem bude připraven bus k přejezdu zpět do ČR, nástupních míst.

Cena: 2.950 Kč

V ceně: doprava, průvodce CK, průvodce v Drážďanech a na lodi, ubytování v hotelu, snídaně a večeře v hotelu s polévkou a hlavním chodem, lodní lístek v hodnotě 700 Kč (3- 4 hod. plavba), plavba s hudbou a průvodcem, 3chodový oběd, pojištění CK

Příplatky: Pravčická brána 75/25 Kč, soutěsky 60/30 Kč a 80/40 Kč

 

Počítadlo návštěv