• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Budišov - Po stopách lesních tvorů

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 900

Chatový tábor Budišov nad Budišovkou - Po stopách lesních tvorů

!!!NOVINKA!!!

Hlavní vedoucí: Milan Dino Novák - záchranář, dlouholetá praxe

Termín: 1.8. - 10.8. 2021 (10 dní)  Cena: 4900 Kč    (doporučený věk: 6 - 15 let)

Program: Přidejte se k další dobrodružné výpravě s Dinem a jeho partou skvělých vedoucích do krásného a doposud neprozkoumaného lesního království, které se nachází v malebné kotlině mezi Oderskými vrchy. Strávíme společně krásných 10 dní mimo civilizaci, během kterých se vydáme po stopách lesních tvorů a pokusíme se jim pomoci prolomit dávnou kletbu. V oddílech si užijeme nejrůznější táborové hry a soutěže, které budou okořeněny napětím, adrenalinem a spoustou legrace. Jdeš do toho s námi?

Chatový tábor ZÁLESÍ - Budišov nad Budišovkou

Popis: Pro ubytování slouží 52 dřevěných chatiček, které jsou 4 lůžkové. Sociální zázemí včetně sprch pro tábor je umístěné v suterénu budovy se vstupem přímo z venkovního areálu. Součástí areálu je několik kluboven, jak ve venkovní části areálu, tak i v prostorách budovy.
- 800m od areálu se nachází vodní nádrž.
- k dispozici velká travnatá plocha a 3 hřiště, která umožňují hrát přehazovanou, ringo, volejbal, basketbal a další aktivity
-  LANOVÝ PARK (od120cm/od 8let - Nabízíme možnost návštěvy s instruktorem za příplatek na místě 100,- Kč/dítě )
- možnost střelby z Paintball zbraně na terč

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle.

Poznámka: možnost i individuální dopravy - autem směr ze Šternberka na Moravský Beroun a následně se areál nachází před vesnicí Budišov nad Budišovkou

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv