• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Heroltice - Cesta kolem světa za 10 dní

Nejbližší termíny: 17. - 26.7.2020

Česká republika, od 4 750

Tento turnus je již zcela obsazen.

Můžeme nabídnout volná místa v Herolticích v termínech 26.7.-4.8.2020 a 4.8.-13.8.2020 a  dále ve všech turnusech tábora v Kosově a tábor v Protivanově.

 Chatový tábor Heroltice - Cesta kolem světa za 10 dní

Hlavní vedoucí je Mgr. Tereza Knittlová - Zkušená táborová vedoucí s dlouholetou praxí

 Termín: 17.7. - 26.7. 2020 (10 dní) Cena: 4.750 Kč věk: 6-15 let

Program: Prázdniny jsou krátké a svět obrovský! Jak za ně stihnout navštívit všechna zajímavá místa? Prostor a čas jsou naštěstí v Herolticích každé léto relativní, nemusíme se jimi omezovat, dilatujeme čas a nadsvětelnou rychlostí obletíme Zeměkouli! Ve starověkém Egyptě prošmejdíme kleopatřinu pyramidu, v roce 1359 rozklepneme Karlovi pár vajec do malty Karlova mostu, objevíme Ameriku, ve Francii zažijeme opravdou revoluci, v Anglii navštívíme koncert Beatles a Queen, zacinkáme klíči na Václaváku a v japonském Naganu budeme sledovat hokejový turnaj století. Těší se na vás Terez,Zip,Vinci,Jaňas,Lůďa Mira a další super vedoucí..


Chatový tábor Heroltice - dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka blízko Tišnova

- doporučený věk: 6 - 15 let

- celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí

- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně

- pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdniny

- možnost doobjednání výletu u busu

- pro horší počasí velký párty stan, který pojme celý tábor

- bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí

- nádherná příroda

Popis: tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky vzhledem k velké oblíbenosti. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov.

Ubytování: ve 4lůžkových chatkách s el. (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety, nově velký párty stan pro celý tábor v případě deštivého nebo naopak hodně slunečného počasí.

Pro volný čas: středisko poskytuje možnost táboráků, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue, sportovní půjčovna a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)

V ceně: 9x nocleh, 10x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a Brna, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH.

Pojištění: 180 Kč - Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: z důvodu větších nákladů na chod tohoto tábora není možné uplatnit slevy za včasnou rezervaci. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv