• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Heroltice - HEROLCOOL

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 600

Chatový tábor Heroltice - HEROLCOOL
Hlavní vedoucí je Jitka Přivřelová 

Termín: 29.6.- 8.7. 2019 (10 dní) Cena: 4.600 Kč věk: 7-15 let

Program: HEROLCOOL
Žijeme v době, kde si dnešní děti i mládež neumí svůj život bez telefonu představit. O aplikacích jako instagram, facebook a dalších ani nemluvě. Rozhodli jsme se, že půjdeme s dobou. Budeme se inspirovat moderními trendy. Neznamená to však, že právě již zmiňované telefony budeme používat. Ale pokusíme se nejen virtuální prostředí přenést do reality. Nebudeme se přece spolu navzájem bavit přes displeje.
Pro děti máme nachystáno plno nových i osvědčených zábavných her a soutěží. Nebudou chybět diskotéky, táboráky. K dispozici je bazén, párty stan, moderní sociální zařízení. Jíťa a její zkušený tým vedoucích se se svým akčním, pestrým a zábavným programem – který jistě nebude nudit - bude na všechny těšit. BUDE TO PROSTĚ COOL!

Chatový tábor Heroltice - dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka blízko Tišnova

- doporučený věk: 7- 15 let

- celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí

- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně

- pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdniny

- možnost doobjednání výletu u busu

- pro horší počasí velký párty stan, který pojme celý tábor

- bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí

- nádherná příroda

Popis: tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky vzhledem k velké oblíbenosti. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov.

Ubytování: ve 4lůžkových chatkách s el. (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety, nově velký párty stan pro celý tábor v případě deštivého nebo naopak hodně slunečného počasí.

Pro volný čas: středisko poskytuje možnost táboráků, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue, sportovní půjčovna a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)

V ceně: 9x nocleh, 10x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a Brna, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH.

Příplatky: Výlet Bruno family park. Cena včetně vstupného a busu je 250 Kč, úhrada výletu u autobusů při odjezdu dle zájmu.

Pojištění: 180 Kč - Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: z důvodu větších nákladů na chod tohoto tábora není možné uplatnit slevy za včasnou rezervaci. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv