• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Heroltice - Heroltime

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 750

Aktualizace ke dni 22. 7.: Na uvedený tusnus je 7 posledních míst !!

Chatový tábor Heroltice - Heroltime

Hlavní vedoucí je Jitka Přivřelová Zkušená táborová vedoucí s dlouholetou praxí

 Termín: 26. 7. - 4. 8. 2020 (10 dní)     Cena: 4.750 Kč        věk: 7 -15 let

Program: Vrátit se zpátky do pravěku, nebo jiné části minulosti? Být tady v současnosti, nebo podívat se do budoucnosti? Nebo zažít celý rok v jednom dni? To, i mnohé další je u nás možné. Budeme letos cestovat časem. A bude to pořádná jízda! Nebudou chybět oblíbené – zábavné a akční hry, bazén a bohatý program každý den po celou dobu tábora. Nebudeš mít čas se nudit! Chceš zažít tohle dobrodružství? Jíťa a její tým zkušených vedoucích se už teď těší!!

Chatový tábor Heroltice - dětský tábor u řeky Svratky v lokalitě Šárka blízko Tišnova

- doporučený věk: 7 - 15 let

- celotáborová motivační hra i zájmové aktivity v rámci Vyber si a běž, komornější počet dětí

- vhodné i pro malé děti a děti, které jedou na tábor prvně

- pro obrovskou oblibu a zájem o tuto lokalitu jsme vzali středisko skoro na celé prázdniny

- možnost doobjednání výletu u busu

- pro horší počasí velký párty stan, který pojme celý tábor

- bazén s protiproudem a krásné sociální zázemí

- nádherná příroda

Popis: tuto osvědčenou lokalitu jsme zařadili opět do nabídky vzhledem k velké oblíbenosti. Krásné středisko blízko Brněnské přehrady. Počet míst omezen na 90 dětí. Rekreační areál se nachází asi 25 km od Brna směrem na Tišnov.

Ubytování: ve 4lůžkových chatkách s el. (92 míst), moderní umývárny v nerezu, toalety, nově velký párty stan pro celý tábor v případě deštivého nebo naopak hodně slunečného počasí.

Pro volný čas: středisko poskytuje možnost táboráků, ruské kuželky, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, streetballový koš, projížďky na lodičkách, petangue, sportovní půjčovna a bazén 10x5m (protiproud, noční osvětlení)

V ceně: 9x nocleh, 10x strava 5x denně s pitným režimem + balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle, Prostějova a Brna, bazén, odměny pro děti, pojištění CK, DPH.

Pojištění: 180 Kč - Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: z důvodu větších nákladů na chod tohoto tábora není možné uplatnit slevy za včasnou rezervaci. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv