• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov - Kosovský Dinoland

Nejbližší termíny: 29.6. - 8.7.2019

Česká republika, od 4 600

Aktuální obsazenost  je 100% . V tuto chvíli bereme objednávky pouze na pozice náhradníků. V případě uvolnění kapacity budeme náhradníky okamžitě kontaktovat.
Zatím je tábor rezervován zájemci, kteří byli rychlejší. Můžeme přijímat náhradníky nebo využijte volná místa na jiných turnusech.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Kosovský Dinoland
Hlavní vedoucí: Milan Dino Novák, záchranář

 Termín: 29.6.- 8.7. 2019 (10 dní)  Cena: 4.600 Kč věk: 7-15 let

Program: Dino a jeho parta skvělých vedoucích vás zvou do světa, kde pro nudu není místo. V kosovském dinolandu vás čeká spousta nových her a soutěží. Zažijeme hledání pokladu, dostaneme se také do velkého týmového závodu a nebude chybět ani karneval, táborák , koupání, diskotéky, noční hry. Program bude obohacen vykopávkami dinosaurů, výletem do přírody i zajímavým hostem. Každý večer nás čeká tombola a poslední den si každý odnese domů malý dárek.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2019 se poskytuje sleva na dítě 200 Kč. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv