• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov: TEENAGER 1 - JUMANJI

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 900

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - TEENAGER 1 

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout ml. - zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

 Termín: 10.7.- 19.7. 2021 (10 dní)  Cena: 4.900 Kč věk: 12-16 let

Program: Vítejte v džungli plné úžasného dobrodružství!!! - Tentokrát se přeneseme do tajuplného světa, kde na nás zajisté bude čekat nejedno nebezpečí v podobě hry, která mění svět. Se všemi novými kamarády a známou Vikyho bandou vedoucích se však nemusíš ničeho bát, určitě si hravě se všemi nástrahami poradíš! Hra skrývá 10 dnů plných soutěží, her, diskoték, táboráků a mnoho dalšího a už jen čeká, až ji v létě spustíme!

Jak to vypadalo na táboře minulý rok můžete zkouknout v odkaze: https://www.youtube.com/watch?v=rFtOjrFHjM8

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení (dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv