• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov: Teenager II. - Den poté

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 800

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - TEENAGER II. - DEN POTÉ

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout ml. - zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

 Termín: 28.7.- 6.8. 2020 (10 dní)      Cena: 4.800 Kč       (doporučený věk: 14-17 let)

Program:  "Zůstat loni na opuštěném ostrově byl pouhopouhý trénink.. Pomyslel sis při probuzení po děsivé katastrofě, co se právě stala. Slyšíš ten šramot?To nezní jako člověk!!!! Nebojíš se a víš, že všechny tyto nástrahy dokážeš zvládnout... Co víc, máš pevnost a své lidi, kterým můžeš věřit! Můžeš vlastně?!"

Vážení skorodospěláci, připravili jsme pro Vás tu nejtajemnější výzvu všech táborových dob! Krom nájezdů zombies a dalších bytostí z nejrůznějších dimenzí a realit se však spíše můžete těšit na oslavy všech vítězství v podobě epických diskoték, pohodičkou u bazénu, velkolepou hostinou a hlavně pestrý dobrodružný program Vikyho jn. a jeho známé bandy. Odvázíš se vystoupit ze své komfortní zóny a chceš zažít těch nejlepších 10 dní v roce s partou skvělých nových přátel?! Máš rád seriály StrangerThings apod. a chceš si užít příběh v těchto tématech na vlastní kůži? V tom případě se neboj a přihlaš se! Boj o přežití zbytku lidstva v postapocalyptickém světě závisí totiž právě na Tobě!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2020 se poskytuje sleva na dítě 200 Kč. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

 

Počítadlo návštěv