• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov - Teenager II. - Kosovsonův ostrov

Nejbližší termíny: 26.7. - 4.8.2019

Česká republika, od 4 700

 Tábor je zatím obsazen. Můžeme Vás napsat do náhradníků a jakmile se některé rezervace nepotvrdí, tak se Vám ozveme. Nebo využijte volná místa na táboře Teenager I. v Kosově či jiných turnusech v Herolticích a Protivanově. 
Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - Kosovsonův ostrov
Hlavní vedoucí je Viktor Kohout jn.. Zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí.

 Termín: 26.7.-   4.8. 2019 (10 dní) Cena: 4.700 Kč věk: 13-17 let

Program: Největší show právě vážení přátelé přichází. Po vzoru televizních reality-show se obracíme na všechny teenagery, kteří mají rádi dobrodružství, pikantní challenge a ty nejvychytanější hry. Dokázali jste si někdy představit, jaké to je skončit na ostrově? Na ostrově, kde platí zvláštní pravidla a kde vás čeká první obrovský životní souboj se zajímavými osobnostmi o imunitu a o závěrečné poklady, které schovává tuto představu naplníme! Jestli jsi na tohle dobrodružství připraven, tak přišla tvoje chvíle. Čeká na tebe skvělá úletová banda vedoucích Vikyho jn., deset dní v oblíbeném areálu, nový přátelé, neskutečné večerní party, bazén, letní kino, večerní raut, ale hlavně skvělý program, na který nikdy nezapomeneš! Budeme se s týmem těšit. Viky jn.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2019 se poskytuje sleva na dítě 200 Kč. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv