• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: Aladinova kouzelná lampa

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 5 990

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: Aladinova kouzelná lampa

Aktualizace obsazenosti od začátku prodeje k datumu 9.6.: Posledních 6 volných míst.
Termín:
 19.7.- 28.7. 2023 (10 dní)  Cena: 5990,- Kč věk: 7-15 let

Hlavní vedoucí: Milan Dino Novák - záchranář, dlouholetá zkušenost s tábory

Program: Dávné legendy praví příběh o Aladinově kouzelné lampě a její čarovné moci. Kdo se lampy zmocnil, ovládl s ní i Džina, který mu splnil každé jeho přání. Je to již mnoho let co se lampa ztratila. Mnozí dobrodruhové z celého světa se ji marně pokoušeli hledat, ale nikdo nikdy neuspěl. K nalezení lampy je však třeba čistého srdce a statečného ducha. Pomůžeš s námi nalézt Aladinovu kouzelnou lampu a s ní kouzelného Džina, který nám splní každé přání? Již ostřílený hlavní vedoucí Dino se svou vynikající partou bude skvělým průvodcem při tomto dobrodružství, které si s námi můžeš užít v Kosově. Tak neváhej a přidej s k nám!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 200 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv