• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Robinsonův ostrov

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 200

Na tento turnus je obsazenost ke dni 12.6.  128 dětí. Volných míst je 0. Dále můžete využít volná místa na Teenager II v Kosově  
 


Hlavní vedoucí je Milan Dino Novák, zkušený táborový vedoucí a zaměstnáním záchranář.

Termín: 30.6.- 9. 7. 2018 (10 dní) Cena: 4.200 Kč věk: 7-15 let

Program: Robinsonův ostrov je místo, kde ztroskotal všem známý Robinson Crusoe. Místo, kde tento trosečník zažil věci, které lze zažít jen na pustém ostrově. Pro Robinsona byly dny uprostřed džungle bojem o přežití. Musel se naučit, jak si postavit příbytek, jak si rozdělat oheň, kde si sehnat potravu a zároveň přemýšlet, jak dát civilizaci vědět, že je naživu, když byl mimo signál. Staneme se všichni na 10 dní trosečníky na pustém ostrově a budeme zažívat spoustu dobrodružství formou her a soutěží, které nás vtáhnou do příběhu trosečníka Robinsona Crusoe a to vše s Dinem a jeho bandou skvělých vedoucích na táboře v Kosově.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

 Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, trampolínu, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením. Budova a společné sociální zařízení.

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito

obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10 denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2018 se poskytuje sleva na dítě 300 Kč. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

Počítadlo návštěv