• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - HUNGER GAMES

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 6 090

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - HUNGER GAMES

Na tento turnus jsou poslední 2 volná místa.
Termín:
 28.7.-6.8.2023 (10 dní)  Cena: 6090,- Kč věk: 13-17 let

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout jn.  - 16 let zkušeností s dětskými tábory

Program: Kdysi dávno vypukla obrovská vzpoura! Od té doby každý z 8 krajů ze všech koutů zapomenutého světa s názvem Kosov vysílá své nejsilnější splátce do Kapitolské arény, kde se utkají a změří síly během akčních her a challengí, které prezident Snow ve spojení s hl. vedoucím Vikym a jeho bláznivou bandou vymysleli! Je jasné, že vyhrát může pouze jeden kraj - bude to ten tvůj? Dokážeš si pohrát se všemi intrikami, které na tebe čekají, nebo sehnat ty nejlepší sponzory v podobě výhod, či nadstandartních služeb během pobytu? Jak celý tento příběh dopadne se dozvíš, pokud se přidáš na další skvělou jízdu plnou těch nejlepších diskoték, pohody u bazénu, ale hlavně - skvělým programem, při kterém se opravdu nudit nebudeš! Vidíme se v létě!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 200 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv