• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: Výprava na severní pól

Nejbližší termíny: 29.6. - 8.7.2024

Česká republika, od 6 150

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: Výprava na severní pól

Termín: 29.6.- 8.7. 2024 (10 dní)  Cena: 6150 Kč věk: 7-15 let

Hlavní vedoucí: Milan Dino Novák - záchranář, dlouholetá zkušenost s tábory
Aktuální obsazenost k 14.6. je 107 míst. Poslední volná místa.(15)

Program: Bájné a nebezpečné jsou cesty k severnímu pólu. Jsou opředeny legendami. Spousta dobrodruhů na této výpravě zabloudilo, jiné stihl nejasný osud. Co čeká na konci náročné cesty nás? Rozhodli jsme se to zjistit a hledáme další členy výpravy. Najdeme vzácné zimní tvory, severská božstva, tajuplná magická místa, nebo snad Santovu vesničku? Vše zjistíme na letním táboře v Kosově, kde si v rámci výpravy užijeme samozřejmě spoustu skvělých her, soutěží, táborák, stezku odvahy, diskotéky a mnoho dalšího. Pokud máš odvahu a chceš zažít pořádné dobrodružství, tak neváhej a přidej se k Dinovi a jeho skvělé partě na další úžasnou výpravu!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 250 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv