• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

FANTOM OPERY

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 1 090

Fantom opery - Goja Music Hall

 Termíny:       11.5.2019     8.6.2019

Hluboko pod majestátem a okázalostí Pařížské Opery se skrývá v temném úkrytu Fantom. Zahanben svým fyzickým vzhledem a odloučen ode všech, žijící jen ochromující láskou ke své krásné chráněnce Christině Daaé, jejíž síle těžko odolává i její srdce… Fascinující příběh s hudbou Andrew Lloyd Webbera, spolu s ohromující scénou a úchvatnými speciálními efekty, tvořenými jako máchnutím kouzelné hůlky, probouzí tento velký příběh tragické lásky každý večer k životu…“
- nejkrásnější melodie Andrewa Lloyd Webbera - nejdojímavější příběh tragické lásky
- nejnákladnější muzikál všech dob - nejdéle uváděný muzikál na newyorské Broadwayi
- nejvelkolepější výpravné kostýmy, masky a paruky - největší a nejsložitější jevištní dekorace
- nejefektnější jevištní proměny - nejdokonalejší scénické triky
- nejslavnější muzikál na světě - největší divadelní show všech dob

 

Hudba:   ANDREW LLOYD WEBBER
Texty:     CHARLES HART
Doprovodný text: RICHARD STILGOE
Libreto:  RICHARD STILGOE  a ANDREW LLOYD WEBBER
Podle románu  „FANTOM OPERY“  GASTONa LEROUXe

FANTOM OPERY (anglicky The Phantom Of the Opera) je muzikál z roku 1986. Jde o adaptaci stejnojmenného románu francouzského spisovatele Gastona Lerouxe, jenž poprvé vyšel v roce 1909. Světová premiéra muzikálu proběhla 27. září 1986 v Her Majesty’s Theatre v Londýně, kde se uvádí dodnes. Jedná se o druhý nejdéle uváděný muzikál na světě, hned po světové jedničce Bídníci. Dva roky po světové premiéře se muzikál uvedl na Broadwayi, kde ho taktéž diváci mohou vidět i dnes a drží prvenství v nejdéle v kuse uváděném titulu Broadwaye.

Divácké rekordy láme po celém světě, Fantomy opery mohli vidět diváci již v 25 zemích. 

Neuvěřitelné se stává skutečností! Díky mnohaleté snaze a nezdolnému úsilí Dr. Františka Janečka bude historicky světově vůbec nejúspěšnější divadelní muzikál (vedle Les Misérables) FANTOM OPERY uveden poprvé v Čechách! Již samotné získání licence na tento nejnáročnější muzikálový projekt všech dob je zázrakem a kolosálním uměleckým úspěchem, protože licenci nezískalo žádné jiné divadlo v celých Čechách ani na Slovensku. Podařilo se tak díky velké důvěře největších londýnských majitelů autorských práv a licencí, včetně Sira Camerona Mackintoshe a společnosti The Really Useful Group Ltd., kterou požívá Dr. František Janeček díky svým již realizovaným muzikálovým projektům LES MISÉRABES a MISS SAIGON.

Počítadlo návštěv