• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Gargáno - Vieste

Nejbližší termíny: 5. - 14.7.2019

Itálie, od 5 610

Termín: 5.- 14.7. 2019

Slunce, moře a relax - to vše vám nabídne letovisko Vieste a komplex Villaggio Sant´Elia . Klienty prověřená a velmi žádaná destinace. Poloostrov Gargáno je jednou z nejatraktivnějších oblastí Itálie. Malebné přírodní scenérie, pobřežní jeskyně, nádherné skalní útvary a nevelké pláže, s pozvolným vstupem do průzrač-ného moře, jsou největšími přednostmi této oblasti. Vieste - prastaré antické městečko se zachovalou zajímavou architekturou, situované na skalna-tém poloostrově Vás okouzlí nejen středověkým hradem a charakteristickými bílými domy středomořského stylu, ale i italským rytmem.

Poloha: areál Sant´Elia je vystavěn přibližně v polovině nejhezčí pláže patřící k Vieste. Na jedné straně je lemována bílými skalisky a na druhé straně se na skále nad mořem tyčí starobylá část městečka Vieste a "Pizzomunno". Do centra malebného městečka se dostanete po cca 20 minutách volné chůze po přímořské promenádě, lemované spoustou plážových barů a restaurací.

Popis: Villaggio Sant´Elia je uzavřený areál, ve kterém je soustředěno 44 zrekonstruovaných zděných bungalovů. Klienti mají k dispozici minimarket, dětský koutek s prolézačkami a houpačkami a dostatek krytých parkovacích míst. Všechny bungalovy mají centrální rozvod plynu a teplé vody. Areál je od pláže oddělen pouze málo frekventovanou pobřežní komunikací. Villaggio Sant´Elia můžeme doporučit především pro rodiny s dětmi, pro které je velmi vhodné apartmánové ubytování a především pláže s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře. Doporučujeme též klientům, kteří hledají skutečně klidnou a pohodovou dovolenou v krásném prostředí.

Ubytování: standardně zařízené apartmány s vybaveným kuchyňským koutem (základní sada nádobí, sporák, lednice), sociálním zařízením a terasou. Přistýlky jsou obvykle formou paland nebo rozkládacího dvoulůžka. Bungalovy typu BILO 2/4: jedna ložnice + kuchyňka (obvykle s přistýlkami). Bungalovy typu TRILO 4/6: dvě ložnice + kuchyňka (ev. s přistýlkami dle typu blw).

Stravování: vlastní, v okolí se nachází dostatek restaurací

Pláž: pláže jsou písčité, s velmi pozvolným vstupem do vody. Vzdálenost bungalovů od pláže je 50 - 150 m. Možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. Sport a zábava: plážový volejbal, v blízkosti tenisové kurty, vodní sporty na pláži, večerní menší lunapark pro děti v blízkosti pěší promenády.

Doprava: je zajištěna busem s WC a videem, nástupní místa Mohelnice, Litovel, Olomouc, Prostějov.

Cena:
BILO při 2 os. 10.530 Kč / pevné lůžko při 3 os. 8.140 Kč / pevné lůžko, 7.800 Kč / přistýlka při 4 os. 7.020 Kč / pevné lůžko, 6.590 Kč / přistýlka
TRILO při 4 os. 7.360 Kč / pevné lůžko, 7.140 Kč / přistýlka při 5 os. 6.820 Kč / pevné lůžko, 6.160 Kč / přistýlka při 6 os. 6.380 Kč / pevné lůžko 5.610 Kč / přistýlka

V ceně: doprava, 7x ubytování, spotřeba energií, služby delegáta, zákonné pojištění.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh, lůžkoviny, stravu, hygienické potřeby a úklid bungalovu (6 Eur/os. ), pobytovou taxu. Vratná kauce: 150 Kč/osoba. Výlety: polodenní lodní výlet - mořské jeskyně (asi 18 Eur), celodenní výlet na ostrovy Tremiti (asi 39 Eur), poutní místo Sant Angelo (asi 290 Kč), celodenní výlet s it. CK do Alberobello - Truly (asi 50 Eur), Neapol + Capri (780 Kč + 15 Eur).

Akce pro děti i dospělé: prohlídka města Vieste, trhy, křest u moře Neptunem, karneval, soutěž ve stavbách z písku (děti).

Pořadatel zájezdu CK Sunny Travel.

Počítadlo návštěv