• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

HOTEL BELARIA RESORT *** - Hrdec nad Moravicí

Česká republika, od 2 899

HOTEL BELARIA RESORT *** - Hrdec nad Moravicí

Nově zmodernizovaný Hotel Belaria Resort*** se nachází v blízkosti pohádkového zámku Hradec nad Moravicí, v údolí protkaném stejnojmennou řekou Moravicí. Hotel je obklopen nádhernou přírodou, zámeckými loukami a lesy, což ve Vás vyvolá pocit absolutního klidu a pohody. Tato kombinace spolu s nově vybudovaným wellness centrem, kvalitními masážemi a výborným jídlem Vám zaručí ten nejlepší zážitek a odpočinek. Hotel je vhodný nejen k relaxačním a romantickým pobytům, ale i k rodinným dovoleným, při kterých se Vaše děti rozhodně nudit nebudou.

Hotel Belaria Resort*** nabízí ubytování pro 100 osob. K dispozici je 12 jednolůžkových, 30 dvoulůžkových a 3 třílůžkové pokoje. V nabídce máme také 9 suite pokojů. Veškeré ubytovací kapacity byly rekonstruovány v roce 2016. V tomto roce bylo nově zrekonstruováno i wellness. Hýčkat můžete tělo i duši v saunovém světě s finskou a infra-solnou saunou, v některé z vířivých van, v relaxační místnosti, či si dopřát relaxační masáž. V letních měsících můžete využít venkovního koupaliště.

Pokud již budete zrelaxováni dostatečně, můžete pro změnu zkusit nějaký sport. Krásným údolím řeky Moravice Vás provede mnoho turistických, naučných a cyklistických stezek. Hotel Belaria Resort*** nabízí možnost zahrát si badminton, tenis, volejbal, stolní tenis a další. Pobyt u nás si můžete zpestřit nejen návštěvou pohádkového státního zámku Hradec nad Moravicí, ale i zámku Raduň, zříceniny Vikštějn nebo například procházkou k zajímavé technické památce Weisshuhnův náhon. Přímo v hotelu se nachází také půjčovna koloběžek značky Kostka. Koloběžky si můžou zapůjčit dospělí i děti.
Wellness: načerpáte novou energii, duševní a tělesnou pohodu a rovnováhu,. Nabídka umožňuje sestavit  optimální kombinaci procedur podle Vašich přání a potřeb. Hotel Belaria Resort*** nabízí vnitřní útulný bazén s teplotou 28°C, vířivé vany také pro privátní rozjímaní, klidovou relaxační zónu, finskou saunu a infra-solnou saunu. Nechybí venkovní ochlazovací bazének s dřevěnou terasou. V letních měsících venkovní bazén s mírně slanou vodou s jedinečnou zelení okolo Vás. 
Restaurace nabízí kvalitní gastronomický zážitek a zpestření v podobě sezonního menu.

Klidný romantický pobyt pro 2 osoby 
3 dny / 2 noci 
Cena: 5590Kč / 2 osoby  
Balíček pro 2 osoby zahrnuje: 2x ubytování, 2 x snídaně, 1x jednochodová večeře, 1x večeře při svíčkách, neomezený vstup do bazénu a wellness, zapůjčení županů, 1x 60 min. privátní vířivky s Bohemia sektem 0,18l, 30 min. Aroma olejová masáž (každá osoba)15% sleva na další procedůry


Relaxační pobyt pro seniory 
Aktivně relaxační pobyt pro seniory 55+ s polopenzí a neomezeným Wellness
Odpočinkový pobyt s polopenzí a bohatým wellness. Při pobytu 2 osob  možnost vzít s sebou jedno vnouče do 12 let úplně zdarma.
3 dny /2 noci   nebo  6 dnů/ 5 nocí - uplatnění POUZE ve dnech neděle až pátek

       Cena: 2990 Kč/ osobu / 3 dny 
                  5390 Kč/osobu/6dnů
 
       Balíček zahrnuje: ubytování, polopenze (snídaně formou bufetu, jednochodová večeře výběrem z pobytového menu) 
  • volný vstup do wellness po celou dobu pobytu (bazén, finská sauna, infra sauna, ochlazovací bazének, relaxační místnost)
  • 1x masáž rychlá energie 30 min (záda nebo nohy), zapůjčení nordic walking holí, nebo trekových holí, zapůjčení županu, 15% sleva na dokoupené procedury, parkování , možnost připojení na wi-fi , možnost využití dětskou hernu pro vnoučata, možnost využití úschovny (kola, sportovní potřeby)
    Podmínky pro rezervaci totoho pobytu:
    - věk min. 55 let u alespoň jednoho z ubytovaných hostů, uplatnění jen ve dnech od neděle do pátku při pobytu 2 osob máte možnost vzít s sebou jedno vnouče do 12 let zdarma
 

Pobyt s wellness a netradiční večeří
- pobyt s wellness a masovým fondue
- 2 dny /1 noc
- Cena: 2899 Kč/ 2 osoby
- Balíček pro 2 osoby zahrnuje: ubytování na 1 noc, snídaně , masové fondue (300 g masa, 6 dipů, zeleninový salát, pečivo), láhev vína s přívlastkem pozdní sběr, 1x nealko teplý nápoj .neomezený vstup do bazénu a wellness, 15% sleva na další procedůry

Pohodová dámská jízda
- ubytování pro 1 osobu na 3 dny / 2 noci
- 2x snídaně pro 1 osobu
- 2x jednochodová večeře pro 1 osobu
- neomezený vstup do bazénu a wellness
- 1x láhev vína Frizzante
- 1x 30 min. masáže zad "Rychlá energie"
- 10% sleva na další procedury
- 1x teplý nealko nápoj v restauraci
- zapůjčení županu
Cena: 3700,- Kč za osobu

Relax wellness balíček pro 2 osoby

Pobyt zahrnuje:
ubytování pro 2 osoby na 3 dny/2noci
- snídaně pro 2 osoby
- jednochodová večeře pro 2 osoby
- neomezený vstup do bazénu a wellness
- 15% sleva na dokoupené procedury
- 1hod. hala – badminton, nebo stolní tenis
- relaxační masáž Rychlá energie (každá osoba 30 min.)
Cena: 4990 Kč /2 osoby

Počítadlo návštěv