• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Hotel Golebiewski - Wisla

Polsko, od 2 350

Odpočinkový víkend a zábava s relaxací v luxusním hotelu Golebiewski - Wisla

-Hit posledních let!

-Pro zájemce vlastní dopravou: libovolný termín a délka pobytu

-Termín: na vyžádání

-Vynikající poloha hotelu, výhledy do přírody , kompletní relaxace – wellness Tropicana park a výborné gastro služby řadí hotel Golebiewski ke stálicím naší nabídky.

-Hotel Golebiewski se nachází v polském městě Wisla (cca 30 km od hranic s ČR), hotel Karpacz zase v Krkonoších z polské strany. Jde o velmi luxusní a moderní hotely splňující všechny požadavky na skvělou relaxaci.

Vybavení: součástí hotelu je vodní svět, saunový svět, wellness centrum, venkovní bazény a terasy. Vysoká úroveň všech nabízených služeb - ubytování, restaurace, bary, relax centrum, obrovský dětský koutek, to vše je zárukou kvalitně strávené dovolené.

Ubytování: pokoje 4****, TV se sat., WC, nové sociální zázemí, příjemný interiér a také jedinečné výhledy do přírodních krajin. Součástí pobytu je relaxace v Tropikána vodním parku. Zde máte možnost navštívit časově neomezeně sportovní bazén, bazén s tryskami a vlnobitím, aroma i vířivé koupele s perličkami, mořskou teplou lázeň se slanou vodou - celkem 8 velkých van, parní a suché sauny, solnou jeskyni a taky ledovou jeskyni (vše v ceně pobytu po celou dobu), posilovna. Pro milovníky adrenalinových atrakcí jsou k dispozici 4 tobogány + jeden trychtýřový. K dispozici jsou lehátka k odpočinku a relaxaci. Bude Vám zapůjčena osuška v rámci kvalitních služeb po celou dobu. Večer: obrovské diskocentrum se skvělou a výpravnou show - hudba, světla...

Stravování: v ceně pobytu je pozdní oběd 13.30 - 16.00 a snídaně, obojí formou bufetových stolů. Vynikající kuchyně! Restaurace hrají stylovými barvami. Možnost zakoupení večeří, kávy apod. (zde je třeba mít k dispozici polskou měnu - Zl nebo kartou, k dispozici je hotelová směnárna).

Další možnosti: během pobytu je možnost (orientačně za ceny podobné v ČR) návštěvy kosmetického salonu, manikúra, pedikúra, kadeřnictví, masáže, bowling, zábavné hry. Nedaleko od hotelů jsou vždy turistické atrakce - lanová centra, bobové dráhy, světy Miniatur, lanovky, túry.

Pokoje: 1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, rodinné pokoje, sprcha, WC, TV/SAT, radio, telefon, balkon (ne u všech pokojů).

-Pro podniky či skupiny zajistíme sál na možnost cvičení nebo konference či školení.

Uvádíme orientační ceny - mohou se lišit dle různých balíčků, akcí, slev apod.

Na vyžádání vždy provedeme aktuální kalkulaci.

Cena/os : při pobytu na 1 noc: od 2.300 Kč/os. při obsazení pokoje 2 osobami

 1.600 Kč/os. 3. osoba na přistýlce

 1.200 Kč/dítě 4-15 let

 ZDARMA dítě do 4 let bez nároku na lůžko

V ceně: ubytování, polopenze, neomezený vstup do Tropikana parku, ručníky, vstup do večerního diskobaru

Zvýhodněné balíčky na 2 noci:

Cena: od 3.900 Kč dospělá osoba

1. dítě se dvěma dospělými nebo 2 děti s jedním dospělým (na přistýlce) 2.400 Kč

3. dítě s jedním dospělým na pevném lůžku 1.600 Kč

4. dospělý nebo dítě v 1/ 1 pokoji 3.500 Kč

ZDARMA dítě do 4 let bez nároku na lůžko

V ceně: 2x ubytování, 2x polopenze formou rautu, neomezený vstup do Tropikana parku, vstup do večerního diskobaru

-Pro skupiny zajistíme dopravu !

Další nabídky pobytů v kanceláři CK BAVI! Nabízíme pobyty pro rodiny s dětmi, seniorské pobyty, pro pobyt se psem, pobyty pro rybáře, speciální pobyty pro klienty s bezlepkovou stravou apod.

Počítadlo návštěv