• cestovní kancelář
 • katalogy BAVI online - klik

Karneval v Benátkách

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Itálie, od 1 490

REJ MASEK V POHÁDKOVÉM MĚSTĚ NA LAGUNĚ - 3 denní poznávací zájezd

CANAL di GRANDE - PONTE RIALTO - NÁMĚSTÍ A BASILIKA SAN MARCO - DÓŽECÍ PALÁC - NÁMOŘNÍ MUZEUM

Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Ulice jsou plné radostného veselí, narazíte zde na nepřebernou spoustu maškarních kostýmů, pořádají se průvody městem. Na hlavním náměstí sv. Marka se konají vystoupení s živou hudbou a řada doprovodných událostí, kterých se mohou účastnit všichni návštěvníci. Pokud byste si náhodou nechtěli obléknout kostým, můžete si nechat udělat malbu na tvář, která je nabízena na zdejších ulicích nebo si alespoň zakoupit krásnou masku. Určitě byste také neměli zapomenout ochutnat typický benátský koblih zvaný „frittelle“, který se prodává pouze během karnevalového období v místních cukrárnách nebo pekárnách.

       Program:

1. den (Pá): Odjezd z Brna ve 21:00 hod (nástupní místa a svozy navazují) - bývalé autobusové nádraží naproti hotelu Grand noční přejezd přes Rakousko do Itálie

2. den (So): Celodenní pobyt v Benátkách – v ranních hodinách příjezd busem na okraj Benátek – Mogliano, společně odjezd příměstským vlakem do Benátek – Venezia S. Lucia. Odtud začíná pěší prohlídka podél Canalu Grande k mostu Ponte di Rialto a na tržnici, kde je osobní volno 1,5 hod. na nákupy a občerstvení. Pak následuje třiceti minutová plavba vaporettem se zastávkou u kostela Santa Maria della Salute, který byl postaven v období moru, jež postihl Benátky v roce 1630. Pak pokrčujeme vaporettem až k Arzenálu. Je to komplex loděnic kolem Velkého doku, který založil v roce 1104 dóže Orlando Falieri. Právě tady vznikaly pod rukama mistrů loďařů válečné i obchodní lodě, které tvořily základ slavné benátské flotily. Od Arzenálu pokračuje pěší prohlídka podél pobřeží směrem k náměstí svatého Marka. Uvidíte Basiliku a náměstí sv. Marka se zvonicí, Kampanilu, Most vzdechů, Dóžecí palác, Prokuraci, Hodinovou věž a další památky Benátek. Odpoledne je volný program – sobotní atmosféra benátského karnevalu, (masky, koncerty, gondoly...). Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Ve večerních hodinách odjezd z Benátek – plavba vaporettem po Canalu Grande k nádraží a odtud opět odjezd vlakem do Mogliana. Noční přejezd přes Itálii a Rakousko.

3. den (Ne): Příjezd do Brna v ranních hodinách cca 7:00 hod – svozy navazují. 

CENA first minute: 1490,- (může se měnit)

Cena zahrnuje

 • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
 • služby průvodce

  Cena nezahrnuje
 • příměstský vlak do/z Benátek, vaporetto, parkovné - celkem 20 € (platba v buse u průvodce)

  Možné příplatky
 • komplexní cestovní pojištění včetně storna 93 Kč/osoba/zájezd
 • místenka v buse 100 Kč/osoba
 • ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ: Dóžecí palác + Museo Correale + Museo Archeologico Nazionale 18 € (6-14 let, studenti do 25 let, senioři nad 65 let 11 €), galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €, Benátky - Academia cca 14 € (studenti 11 €).
 • Ve chvíli volného programu můžete využít jízdu v gondole, která je až pro 6 osob. Projížďka trvá 45 minut a cena je 80 €/gondola.Nástupní místa zdarma

Brno, Pohořelice, Mikulov

      Svozy za příplatek obousměrně

Praha                                                                    380 Kč

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor          390 Kč

Zlín                                                                        250 Kč

Jihlava, Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc    200 Kč

Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

       Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

Zájezd nabízíme ve spolupráci s CK APOLLON

Počítadlo návštěv