• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Kouzla Jižních Čech a Divadlo s otáčivým hledištěm v Českém Krumlově

Nejbližší termíny: 31.8. - 1.9.2018

Česká republika, od 2 850

  • PES BASKERVILLSKÝ Po záhadné smrti pána na baskervillském panství se i kolem jeho dědice stahuje síť. Podaří se Sherlocku Holmesovi a jeho věrnému Watsonovi zastavit pekelného psa? Nejslavnější případ Sherlocka Holmese v režii Petra Zelenky.
  • Termín: 31.8.-1.9. 2018  - STOP PRODEJE ZÁJEZDU.
  • Program: 1.den: odjezd v ranních hodinách směr jižní Čechy. Přejedeme do Hluboké nad Vltavou, kde se můžeme vydat okruhem "Reprezentační pokoje" po stopách šlechticů a princezen. Pro ty, kteří nebudou mít zájem o prohlídku tohoto neogotického klenotu se otevírá hned několik možností - procházka zámeckým parkem či centrem města nebo návštěva ZOO Ohrada u Munického rybníka . V druhé části dne se vydáme do kouzelného Českého Krumlova. Nádherné město s pohádkovou a magickou atmosférou. Spleť křivolakých středověkých uliček, malebné štíty měšťanských domů, romantická zákoutí, impozantní zámek nad Vltavou, kavárny i středověké krčmy. Večer se usadíme v unikátním divadle s otáčivým hledištěm ke shlédnutí . 2.den: po snídani krátký přejezd do Bechyně - prohlídka města s množstvím památek, doporučujeme výstup na vyhlídkovou věž kostela sv.Matěje - krásné vyhledy na město, především pak na unikátní most Bechyňská duha nad řekou Lužnicí.Poslední zastávkou bude starobylé město Tábor. Místo, kde se setkáte se slavnou historií na každém kroku.Táborská radnice, se řadí k nejvýznamnějším a také nejhezčím památkám pozdní gotiky v jihočeských městech. V interiérech najdete galerii výtvarného umění a výstavní sály Husitského muzea, jehož hlavní expozice se samozřejmě věnuje husitům. Možnost prohlídky táborského středověkého podzemí.V podvečer odjezd do nástupních míst. Ubytování: 2 a 3lůžkové pokoje (vždy dva pokoje společné soc.zařízení).
  • Cena: 2.850 Kč
  • V ceně: doprava, průvodce, vstupné do divadla v hodnotě 1050 Kč, 1x ubytování, 1x snídaně
  • Příplatky: Huboká - zámek 150Kč/ 110Kč, ZOO 110Kč/80Kč , zámek Krumlov 150 Kč/100 Kč/, Zámecká věž 50 Kč/30 Kč/, věž Bechyně 20Kč, Husitské muzeum 100Kč/60Kč, podzemí 60Kč/40Kč
Počítadlo návštěv