• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Krásy Bavorska

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Německo, od 4 150

Krásy Bavorska - Mnichov, zámek Neuschweisstein a Bavorské moře - jezero Chiemsee

Termín: 5.-7.7.2019 - STOP PRODEJE

Program:

1.den: v brzkých ranních hodinách odjezd do Mnichova – s pravidelnými technickými zastávkami. Příjezd v odpoledních hodinách - návštěva zámku Nymphenburg s krásnými zahradami. V podvečer návštěva Olympiaparku – možnost výjezdu výtahem na Olympijskou věž (292m). Ubytování.

2.den : po snídani se vydáme krásnou krajinou k nejpohádkovějšímu zámku Neuschwanstein, který je postaven vysoko na skále, přímo v srdci Bavorských Alp. Prohlídka zámku s nádhernými výhledy na horské masivy a jezera

V druhé části dne návštěva zámku Linderhof a olympijského městečka Garnish-Partenkirchen.Cestou krátké zatavení v klášteře Ettal. Přejezd na ubytování.

3.den: po snídani návštěva cetra Mnichova , poté pojedeme k Bavorskému moři, kterým je nazýváno jezero Chiemsee Na jednom z ostrovů jezera nechal LudvíkII. postavit okázalý zámek Herrenchiemsee , kterému se přezdívá „bavorské Versailles“. Čeká nás plavba po jezeře se zástávkou na ostrově k prohlídce paláce, jehož součástí je i rozlehlá upravená zahrada plná fontán a záhonů. Příjemnou procházkou dojdeme poté zpět k přístavnímu molu. Odjezd zpět do ČR s technickými zastávkami.

Cena: 4150,- Kč

Příplatky: Olympijská věž 7Euro/5 Euro, zámek Neuschwanstein 13 Euro, Linderhof 8,50Euro, basilika 4Eura, plavba Chiemsee 13 Euro, zámek Herrenchiemsee 9 Euro

Počítadlo návštěv