• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Labská cyklostezka

Nejbližší termíny: 18. - 20.7.2022

Německo, od 4 990

Labská cyklostezka    

Termín: 18.7.-20.7.2022

Program zájezdu
1. den: Odjezd z Brna v 6 hod., z Prahy 8.45 hod. Po poledni příjezd do německého Torgau (renovovaný zámek a centrum města). Po Labské cyklostezce přes Belgern, Mühlberg a Strehlu do Riesy (firemní prodejna továrny na těstoviny, klášter s minizoo). 52 km.
2. den: Z Riesy přes Míšeň (gotický hrad Albrechtsburg, výroba porcelánu) a vinařský Radebeul do saské metropole Drážďan (zrenovované centrum města – Frauenkirche, galerie Zwinger). Busem nebo na kole k vodnímu zámku Moritzburg, busem do místa ubytování. 33–66–80 km.
3. den: Z Drážďan údolím Labe po cyklostezce přes Heidenau a Pirnu (zrenovované historické centrum). Lázeňskými středisky Stadt Wehlen a Kurort Rathen podjedeme skalní město v Saském Švýcarsku a kolem pevnosti Königstein dojedeme po cyklostezce do lázeňského Bad Schandau (možnost návštěvy termálů). Odjezd do ČR, návrat do Prahy ve večerních hodinách, do Brna před půlnocí. 27–54 km, lze i více.

Náročnost: lehká, podpora autobusu (možnost volby krátké nebo delší trasy).
Profil: Labská cyklostezka je rovinatá. Povrch cyklostezky je asfaltový, na několika místech šotolinový. Výjimečně se využívají málo frekventované silnice.

Cena: 4990,- Kč / osoba ve 2lůžkovém pokoji
            6490,- Kč /osoba v 1lůžkovém pokoji

Cena zahrnuje
2× nocleh se snídaní v hotelu v Riesedopravu lux. busem z Brna a z Prahy (ostatní odjezdová místa viz příplatky)přepravu jednoho jízdního kola v cyklovlekuslužby sportovního instruktora CK, infomateriálpojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnujevstupné v rámci fakultativního programu: termály Toskana Therme v Bad Schandau (se světelnými a hudebními efekty technologie Liquid Sound) 18 €/dosp. os./2 hod., 23 €/dosp. os./4 hod. (dětské, rodinné a skupinové slevy); přívozy na Labi cca 2-3 €/os. s jízdním kolem

Tento zájezd nabízíme ve spolupráci s CK Victoria

Počítadlo návštěv