• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Plitvická jezera + celodenní koupání u moře

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Chorvatsko, od 4 190

Národní park Plitvická jezera leží v nadmořské výšce 500 - 640 m, v oblasti Lika. Je to soustava 16 jezer, propojených vodopády a kaskádami. Plocha 295 km2 (z toho hladina jezer 2 km2). Národní park od r. 1949, na seznamu světového přírodního bohatství UNESCO od r. 1979.

Program:

1.den: odjezd z ČR kolem 22:00 - přejezd do Chorvatska pohodlně lehátkovým busem.Cestou technické zastávky, ranní káva u busu.

2.den: ráno dojezd do letoviska Vodice - Srima. Příjemné městečko přímo u moře - část Srima - klidnější, krásné koupání, pozvolný přístup do moře. Večer možnost procházky do Vodice. Ubytování, večeře.

3.den: snídaně,přejezd na Plitvická jezera. Vydáme se do národního parku na pěší nenáročnou túru. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat plavbou lodí po jednom z jezer, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici (dojezd na parkoviště). Po ukončení prohlídky můžeme posedět v příjemném prostředí parkoviště na Plitvických jezerech a ve stáncích se suvenýry nakoupit drobnosti na památku.Odjezd večer lůžkovým busem.

4.den: návrat do ČR v ranních hodinách

Cena: 4.190 Kč osoba na pevném lůžku

V ceně: doprava lůžkovým autobusem, služby průvodce, ubytování, polopenze, pojištění CK

Příplatky: vstupné na Plitvická jezera 110 kuna/dosp.osobu, 80 kuna/studenti, 55 kuna/děti a mládež 7-18let

Pro skupiny: jsme schopni zajistit ubytování s úpravou a doplněním programu o návštěvu Zágrebu nebo termálních lázní v Ptuji.

Počítadlo návštěv