• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Sardinie a nejkrásnější pláže Evropy

Nejbližší termíny: 4. - 13.10.2022

Itálie, od 11 190

Sardinie a nejkrásnější pláže Evropy

Termín: 04.10. - 13.10.2022

Program zájezdu

1.–2. den: Odjezd z Brna ve 4 hod. ráno (ostatní odjezdová místa viz tab.), přejezd přes Rakousko do Itálie, noční trajekt z Livorna na Sardinii. Dopoledne návštěva přístavu Santa Teresa di Gallura. Přejezd do letoviska Isola Rossa, ubytování.
3. den: Na kole z Isola Rossa do tajemného Castelsarda, krátká prohlídka. Možnost koupání. Návrat na ubytování busem nebo na kole.
4. den: Výlet na souostroví La Maddalena (trajektem z Palau). Cykloturistika s možností přejezdu na ostrov Caprera. Celkem až 70 km. Též možnosti koupání.
5. den: Časně ráno odjezd busem do Porto Torres, trajektem na ostrov Asinara (národní park). Cykloturistika v panenské přírodě s možností koupání. Návrat pozdě večer.
6. den: Busem do Tempio Pausania. Možnost výšlapu na výrazný sardinský horský masiv Monte Limbara. Cykloturistika v oblasti Valle della Luna (Měsíční údolí – žulové skály a korkové duby).
7. den: Na kole z Isoly Rosy do přírodních termálních lázní Casteldoria Terme. Možnost koupání v řece s léčivým bahnem.
8. den: Individuální program. Možnost cyklovýletu do oblasti Costa Paradiso, ev. do zátoky Cala Rossa či na horu Monte Tinnari.
9. den: Ukončení pobytu, individuální program, poté odjezd busem do přístavu. Noční trajekt na pevninu.
10. den: Průjezd Itálií a Rakouskem, návrat do Brna.


Náročnost: lehká i střední, podpora autobusu.

Typ ubytování 2–4lůžkové jednodušší apartmány vybavené kuchyňským koutem, WC/sprchaPlatby na místěložní prádlo + ručníky (fakultativně) 15 €/os./set

Cena: 11 190,- Kč /osoba ve 4lůžkovém apartmánu
            11 990,- Kč /osoba ve 2lůžkovém apartmánu

Cena zahrnuje
7× nocleh ve 2–4lůžkových jednodušších apartmánech vybavených kuchyňským koutem, WC/sprchadopravu busem z Brna a Mikulova vč. trajektu kat. paluba + podporu busu na místě (ostatní odjezdová místa viz příplatky)přepravu jednoho jízdního kola v cyklovlekuslužby sportovního instruktora CK, infomateriálpojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
povinný závěrečný úklid 40 €/apartmánpobytovou taxu 1€ od 10 let/os./noc (povinná platba v místě)kauci 100 €/apartmánvstupné v rámci fakultativního programu cca 25 €/os.


Tento zájezd nabízíme ve spolupráci s CK Victoria

Počítadlo návštěv