• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Slovensko a Ukrajina

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Slovensko, od 4 790

Slovensko a Ukrajina 

Spišský hrad * Košice * Zemplínská šírava * Užhorod a Mukačevo - pltě na Váhu

Termín: 7.8.-9.8.2020- STOP PRODEJE

Program:

1.den: odjezd v brzkých ranních hodinách, přejezd na východ Slovenska se zastávkou na Spišském hradě. Impozantní hradní komplex - jeden z největších v Evropě. Krátký přejezd do Košic. Návštěva nádherného historického centra města, dominantního chrámu sv.Alžběty a zpívající fontány. Ubytování.

2.den: po snídani přejezd na Ukrajinu do města Užgorod – malebné centrum , Zámecký vrch - hlavní užhorodské zajímavosti – hradní pevnost, řeckokatolická katedrála a skanzen rusínské kultury. Impozantní je chrám Krista Spasitele. Přejezd do Mukačeva - průmyslové a obchodní centrum. Mukačevský hrad Palanok postavený na skále má bohatou historii, krásné výhledy. Hrad i centrum města jsou po rekonstrukci a nabízí příjemné poznání. Ubytování.

3.den: po snídani odjezd na Slovensko do rekreační oblasti Zemplínská šírava – možnost koupání a relaxace. Poslední zastávkou bude zážitková plavba na typických pltích po řece Váh. Čeká vás hodinová plavba s vtipným výkladem zdejších plníků. Návrat ve večerních hodinách.

Cena: 4 790 Kč

V ceně: doprava, průvodce, 2x ubytování, 2x snídaně

Příplatky: Spišský hrad 8/6 € , Palanok 40 UAH,

Počítadlo návštěv