• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Slovenský Grob, Budapešť, Bükfürdo, Sárvár, Vídeň

Nejbližší termíny: 27. - 30.10.2021

Maďarsko, od 5 990

Slovenský Grob, Budapešť, Bükfürdo, Sárvár, Vídeň

Termín: 27.10.-30.10.2021
Program:
1.den: Kolem 7:00 odjezd přejezd na Slovensko - v dopoledních hodinách možnost návštěvy Čachtického hradu nebo Trenčianskeho hradu. Odpolední procházka lázeňským centrem Piešťan, V 14:30 se přesuneme krátkým přejezdem do vesnice Slovensky Grob , která je vyhlášená místními husími specialitami. Pro vaši skupinu máme od 16:00 rezervaci v restauraci Gurmánský Grob. Nabídku menu naleznete v příloze.Poté přejezd na ubytování ve městě Gyor.

2.den: po snídani přejezd do lázní Bükfürdo nebo Sárvár – celodenní koupání a relaxace

3.den : po snídani přejezd do Budapešti – návštěva památek části Budy i Pešti (Královský palác, Matyášův chrám, Rybářská bašta, bazilika sv.Štěpána , Parlament). Možnost hodinové romantické plavby výletní lodí, která vás s komentářem v češtině proveze po Dunaji. Pro zájemce možnost relaxace v Szechenyiho lázních.

4.den: po snídani přejezd do Vídně – dopoledne návštěva lázeňského komplexu Schönbrunn – možnost návštěvy zámku - Grand tour - projdete čtyřicet pokojů a čtyřicet fascinujících příběhů, které trvají tři staletí. Zámecké interiéry se zvukovými simulátory v českém jazyce. Nebo procházka zámeckými zahradami + Gloriette – vyhlídka V odpoledních hodinách návštěva historického centra Vídně , pro zájemce možnost koupání ve vyhlášených lázních Therme Wien

Cena: 5.990Kč

V ceně: doprava dle programu, 3x ubytování v hotelu ***, 3x snídaně, pobytová taxa

Příplatky: Čachtický hrad 3 Euro , Trenčianský hrad 7,50 Euro, lázně Bük – celodenní vstup do lázní 4590HUF, celodenní lázně i sauna 6790HUF, loď 11 Euro, Matyášův chrám cca 1800 HUF, Rybářská bašta – věž 1000 HUF, Schonbrunn – zámek 22 Euro, Gloriette 4Euro, Therme Wien 3h 23 Euro , komplexní pojištění 120 Kč

Ubytování: Danubius Hotel Rába *** Relaxujte ve městě vod! Győr je městem setkávání: na místě soutoku čtyř řek se střídají kulturní programy a potkávají se zde různá historická období. Nádherně zrekonstruované barokní centrum města nelze přehlédnout ani v množství dalších pamětihodností. Na první pohled zde upoutá pozornost stoletá budova Danubius Hotel Rába, která je díky umístění ve středu města skvělým výchozím bodem pro objevování památek a pamětihodností města. Chcete-li dobít energii, v našem hotelu je Vám k dispozici fitness studio, wellness masáže a sauna. A jestliže jste se příjemně unavili aktivním pohybem nebo procházkou po městě, relaxujte ochutnávkou speciálních belgických piv z naší nabídky: v Belgické restauraci a pivnici si můžete vybírat z více než 25 druhů piv. Pokoje typu standard jsou vybaveny vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, TV, tel V celém areálu hotelu je WIFI zdarma. Vstup do sauny a fitness zdarma. Snídaně formou bufetu.

Počítadlo návštěv