• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Tábor 18+ Mafia: Kosov City

Nejbližší termíny: 26. - 30.8.2022

Česká republika, od 3 490

TÁBOR 18+ MAFIA: Kosov City

Termín: 26.8.-30.8.2022 (5 dní / 4 noci)    Cena: 3490,- Kč

Program: Závěr léta v obrovském stylu. Tak tomu bylo loni, tak tomu bude letos! Vy všichni, kteří se stále cítíte duší teenagerem, jezdili jste na naše tábory "kdysi", chcete zažít aktivní dovolenou jak má být, nebo máte smysl pro humor a jste rádi součástí komunity bláznivých a zároveň pohodových lidí znovu nastražte uši!!!

Mafia: Kosov City – Letošní roleplay se bude odehrávat za doby Americké prohibice a velké hospodářské krize! Čekají nás intriky a souboje Kmotrů mafiánských gangů od Birminghamu po Lost Heaven, kde zákon omerty hýbe celým děním. Která mafiánská rodina ovládne město a nastolí řád podle jejich pravidel?

Samozřejmě nás čekají skvělé party, táborák, večerní grilování, chill s drinkem u bazénu + vše co k táborům patří.. i večerka, přísní vedoucí a bodování pořádku na chatičkách! To vše při tahání nitek osudu Dona Victorianiho & Jirkányho a jejich LaFamilie!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště,  klubovna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové), společné sociální zařízení (dámské po rekonstrukci)

Celou dobu je k dispozici: vnitřní bazén, hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Po domluvě možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.).

V ceně: 4x nocleh, 4x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén

Poznámka: DOPRAVA individuální. (Předem bude skupina účastníků na facebooku k domluvě jak se na místo dostat).

Na místě bude k dispozici bar s terasou, točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 100 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv