• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

TÁBOR 18+ MAFIA: Kosov City

Nejbližší termíny: 21. - 25.8.2024

Česká republika, od 3 990

TÁBOR 18+ MAFIA: Kosov City

Termín: 21.8.-25.8.2024 (5 dní / 4 noci)    Cena: 3990,- Kč

Program: Závěr léta ve velkém stylu, kdy nás čeká již tradiční 2 ročník této dlouhoočekávané akce :-) - Vy všichni, kteří se stále cítíte duší teenagerem, jezdili jste na naše tábory "kdysi", jste rádi součástí skvělé komunity a chcete zažít aktivní dovolenou jak má být, tak pozorně čtěte!

Mafia: Kosov City – Letošní roleplay se bude odehrávat za doby Americké "prohibice" a velké hospodářské krize! Čekají nás intriky a souboje Kmotrů mafiánských gangů od Birminghamu po Lost Heaven, kde zákon omerty hýbe celým děním. Která mafiánská rodina ovládne město a nastolí řád podle jejich pravidel?

Samozřejmě nás čekají skvělé party, táborák, večerní grilování, chill s drinkem u bazénu + vše co k táborům patří.. i večerka, přísní vedoucí a bodování pořádku na chatičkách! To vše při tahání nitek osudu Dona Victorianiho & Jirkányho a jeho LaFamilie!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště,  klubovna, společenská místnost s kulečníkem, šprtcem, šipkami a sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, krásná příroda... individuální výlety.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové), společné sociální zařízení (dámské po rekonstrukci). Celou dobu je k dispozici: vnitřní bazén, hřiště na středisku, vybavení na sporty (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Po domluvě možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.).

V ceně: 4x nocleh, 4x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén

Poznámka: DOPRAVA individuální (informace přijdou v pokynech před odjezdem)

Na místě bude k dispozici bar s terasou, točeným pivem a jinými nápoji...

Příplatky: pojištění Uniqa 125 Kč - úrazové, zavazadel a storna (v případě nemoci) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv