• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Termály v Laa an der Thaya

Nejbližší termíny: 27.10.2018, 24.11.2018, 28.12.2018

Rakousko, od 530

Termíny:   27.10., 24.11., 28.12. 2018

Program: v ranních hodinách se vydáme přes Hevlín, kde překročíme hranice do Rakouska. V Laa an der Thaya nás čeká několikahodinová relaxace v nejmodernějším areálu termálních lázní Rakouska.

Termální koupaliště „LAA”: 34°C a hloubka vody max. 1,35 m. Kolem bazénu jsou rozmístěna lehátka, stejně tak nahoře na velké tribuně s nejkrásnějším výhledem na celou halu. Je zde spousta míst s perličkovou a vířivou lázní, masážní podvodní lavičky. Působivá je tajemná mlha stoupající ve světelných sloupech. Z krytého bazénu můžete proplout přímo do venkovního bazénu, kde jsou umístěny rozmanité masážní prameny a nad tím se tyčí 16 metrový deštník, zespod osvětlovaný. Barevně osvětlený vodní příkop odděluje bazén od jiného, kde teplota vody dosahuje 36°C a kde nás ohromí optické a speciální akustické efekty. Plocha 60.000 m² v sobě ukrývá jedinečnou příležitost k dokonalému uvolnění a zábavu pro celou rodinu. Saunový svět, 3 termální bazény - včetně jednoho se slanou vodou, tobogán, relaxační místnosti s hudbou, občerstvení. Resort je díky své poloze i kvalitě služeb hojně navštěvován zájemci o koupání a saunování z ČR. Nový vitální svět ocení všichni zájemci o zdravý životní styl. Rodiny s dětmi nyní mohou využít tři prohřívárny s různě intenzivním prohřátím, mohou se vydat na stezku džunglí a vnímat zvuk vodopádu, ochladit se u fontánky, v zážitkových sprchách nebo dýchat speciální vonné esence v komůrkách. Na zpáteční cestě se v rámci výletu stavujeme ve stylové restauraci Bonaparte na večeři. Termální lázně máme rezervovány se skupinovou slevou. Návrat do 19.00 hod.

Cena: 530 Kč

V ceně: doprava, průvodce

Příplatky: zvýhodněné vstupné naší CK 4 hod. cca 16 €, děti do 14 let cca 13,60€, děti do 3 let zdarma (ceny potvrzené do 31.3.2018) Saunový svět 6,50 €

Pro skupiny: možnost spojit program s návštěvou Znojma, Mikulova nebo Rakouska. Zájezdy do termálních lázní v Laa an der Thaya máme i ve spojení s návštěvou vinného sklípku nebo s ukázkovými zahradami u města Horn. Najdete v nabídce!

Počítadlo návštěv