• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Tři Dny V Budapešti A Zámek Gödöllö

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Maďarsko, od 3 690

Tři Dny V Budapešti A Zámek Gödöllö

- pojeďte si užít Budapešť - památky hlavního města, úžasnou plavbu po Dunaji, Széchenyiho lázně a spoustu dalších krás tohoto města

Termín: 17.6.2022 » 19.6.2022       8.7.2022 » 10.7.2022                     
               26.8.2022 » 28.8.2022       23.9.2022 » 25.9.2022

Zájezd pro ty, kterým doposud chyběl čas pořádně si prohlédnout a užít celou Budapešť. Budete se moci vykoupat v trojích historických lázních, navštívíte slavný parlament, budete mít dost času k vychutnání atmosféry města Budapešť a zajedete si i do GÖDÖLLÖ na prohlídku nejznámějšího maďarského zámku.

Program:
Den 1
Odjezd z Olomouce v 5 hod, okolo poledne příjezd do BUDAPEŠTI, vyjížďka na citadelu s nejlepším výhledem na Budín, Pešť a Dunaj, přejezd do Pešti, 2 hodiny k nákupům v historické tržnici (možnost koupit maďarské speciality, např. pravé tokajské, pálenku, papriku apod.), popř. k nenáročnému výstupu k památníku sv. Gellérta nebo ke koupání v secesních lázních Gellért. Odpoledne prohlídka Pešti: Váci utca, Vörösmarty tér, nábřeží, reduta, katedrála sv. Štěpána, nám. Svobody, secesní spořitelna Ödöna Lechnera. Ve 20 hod. odjezd do hotelu.
Den 2
Po snídani prohlídka proslulé budovy parlamentu s průvodcem (uvidíte i korunovační klenoty), procházka po výstavné ANDRÁSSYHO TŘÍDĚ a židovskou čtvrtí kolem OPERY, možnost navštívit dvě synagogy. Odpoledne je možné strávit koupáním s Széchenyiho lázních nebo volný program. Zájemci o plavbu lodí odjedou autobusem do Ostřihomi, prohlédnou si baziliku a z Ostřihomi poplují lodí zpět do Budapešti - TŘÍHODINOVÁ PLAVBA NEJKRÁSNĚJŠÍM ÚSEKEM DUNAJE, tzv. Dunajsým ohbím. Příjezd do Budapešti ve 20 hod. Návrat do hotelu.
Den 3
Ráno přejezd do GÖDÖLLÖ, prohlídka oblíbeného zámku císařovny Sissi, parku a palmového skleníku, návrat do PEŠTI a volno napž. k návštěvě historických cukráren nebo tureckých lázní ze 16. století. Zájemci mohou odpoledne podniknout výlet do BUDÍNSKÝCH VRCHŮ - zubačkou na Széchenyiho vrch (Széchenyihegy) a odtud pěšky s krásnými výhledy na město na nejvyšší budapešťský kopec Jánoshegy s rozhlednou císařovny Sissi a odtud zpět do města sedačkovou lanovkou. V 17 hod odjezd, návrat to Olomouce ve 23 hod.

Cena: 3690,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu*** se snídaní, služby průvodce

Příplatky: Plavba lodí po Dunaji 350 Kč/osoba (v březnu, dubnu, květnu a říjnu je plavba kratší - 200 Kč), návštěva Parlamentu 300 Kč/osoba (obojí nutno nahlásit a zaplatit při rezervaci zájezdu - na místě již není možné vstupenky zakoupit - klienti, kteří se fakultativních výletů nebudou chtít zúčastnit, budou mít volno než se skupina vrátí), svoz z Olomouce, Prostějova, Vyškova

Cena nezahrnuje: případné pobytové taxy, vstupy

Nástupní místa:
Olomouc, Prostějov za příplatek 200 Kč/os.
Vyškov za příplatek 100 Kč/os.
Brno bez příplatku

Zájezd nabízíme ve spolupráci s CK Bohemian Fantasy

Počítadlo návštěv