• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Vánoční Vídeň, největší Krampuslauf v Rakousku - Schladming a adventní Salzburg

Nejbližší termíny: 27. - 28.11.2021

Rakousko, od 3 190

Vánoční Vídeň, největší Krampuslauf v Rakousku - Schladming a adventní Salzburg

Termín: 27.-28.11.2021
Krampusové jsou velcí rakouští čerti, kterých pobíhají po ulicích Schladmingu v tento večer stovky!!! Město Salzburg je o adventu jedna z nejkrásnějších metropolí.
Program:
1.den: odjezd v ranních hodinách - první zastávkou bude hlavní město Rakouska - Vídeň. Nádherná vánoční výzdoba a vyhlášené adventní trhy vás příjemně naladí. Ochutnáte vyhlášené punče a tradiční speciality. Po poledni přejezd do Schladmingu, kde se každoročně koná
největší běh čertů Krampuslauf na světě (od 19:00 hod.) - fantastická podívaná: více než
1000 čertů v originálních starých maskách nebo maskách vyrobených podle tradice bude před Vašimi zraky sršit oheň a dým a tancovat divoké reje... Největší sešlost čertů v celé Evropě trvá až do nočních hodin. Ubytování hotel***.
2.den: po snídani nás čeká jedna z nejkrásnějších adventních metropolí - město Salzburg. Procházka historickým centrem města s průvodcem. Zahrady zámku Mirabel, Mozartův rodný dům, Arcibiskupská rezidence, Dóm sv. Ruperta. Pevnost Hohensalzburg - největší zachovalý hradní komplex ve střední Evropě. Osobní volno k návštěvě slavných vánočních trhů, pevnosti či rezidence. Odjezd v podvečer zpět do ČR.
Cena: 3.190 Kč
V ceně: doprava, průvodce, ubytování se snídaní
Příplatky: Krampuslauf cca 10-15 €

Počítadlo návštěv