• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

VÝCHODNÍ ČECHY A ADRŠPACH s výletem na zámek Ksiaz v Polsku

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 2 950

VÝCHODNÍ ČECHY A ADRŠPACH s výletem na zámek Ksiaz v Polsku


Termín: 16.6.-18.6.2017

Program:

1.den – HRADEC KRÁLOVÉ - HRÁDEK U NECHANIC – KUKS – BRAUNŮV BETLÉM

Ráno odjezd do Hradce Králové – pěší procházka historickým centrem s Velkým náměstím a chrámem sv. Ducha, kolem poledne pokračování k návštěvě jednoho z nejromantičtějších českých zámků v Hrádku u Nechanic, později odpoledne přejezd do Kuksu – prohlídka areálu barokního hospitalu s jednou s nejstarších lékáren, k večeru procházka k lesnímu Braunovu Betlému, večer ubytování, večeře, nocleh.

2.den – TEPLICKO - ADRŠPAŠSKÉ SKÁLY – KSIAZ

Snídaně, odjezd do Adršpachu – pěší procházka areálem Adršpašských skal přes Skalní město k jezírku s Velkým a Malým vodopádem, volno, možnost pokračování přes Teplické stěny. Odpoledne výlet do Polska – návštěva největšího zámku Slezska Ksiaz, návrat na ubytování, večeře, nocleh.

3.den – RATIBOŘICE - BABIČČINO ÚDOLÍ – NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ  - LITOMYŠL

Snídaně, ráno odjezd do Ratibořic - návštěva zámku, prohlídka Babiččina údolí (Staré Bělidlo, mlýn, Viktorčin splav), odpoledne zastávka v Novém Městě nad Metují – procházka městskou památkovou rezervací, k večeru zastávka v Litomyšli – procházka historickým centrem s areálem zámku, večer odjezd do nástupních míst. 

Cena: 2950 Kč

V ceně: doprava klimatizovaným autokarem, 2x ubytování, 2x polopenze (snídaně, večeře), pojištění léčebných výloh v zahraničí, průvodce

Příplatky: vstupné

Počítadlo návštěv