• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Wellness hotel Panorama- Blansko

Česká republika, od 2 960

Wellness hotel Panorama

Wellness hotel Panorama Blansko region Moravský kras

Rodinný wellness hotel v krásném přírodním prostředí, s kvalitními službami i personálem. Hotel má na ploše cca 200 m2 wellness provoz "VitaLine", kde je vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem (teplota vody 31°C), whirlpool s perličkovou koupelí a hydromasáží (teplota vody 36°C), bylinná parní sauna, infrasauna, finská sauna, Kneippova šlapací koupel a solární louka. Součástí nabídky wellness centra je široká škála balneoprocedur prováděných zkušeným odborným týmem. Jsou to ruční aromamasáže, masáže s baňkováním, masáže lávovými kameny, suchá uhličitá koupel, lymfodrenáž, zábaly různých typů, thalasoterapie a vonné zábaly a další procedury dle aktuální nabídky. Hotel má navíc venkovní dohřívaný zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou, chrličem i tobogánkem. Bazén má mobilní zastřešení, je tedy v provozu takřka za každého počasí. V provozu je přibližně od dubna do října, dle počasí. Doporučujeme pobyt ve Wellness hotelu Panorama k pobytu ve dvou. Vyberte si některý z nabízených wellness balíčků. Cenové zvýhodnění wellness balíčků je vždy min. 20% oproti pultovým cenám obsažených služeb! Hotel je oceněn jako Společnost přátelská rodině v Jihomoravském kraji a je zařazen do projektu Dovolená bez lepku.

 

Pohlazení těla a duše (3 dny / 2 noci)

Cena: 2960 Kč

Nástupní den: standardně pátek, je možný ale i jiný den v týdnu po dohodě s recepcí

Balíček obsahuje: 2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior**** - naše nejlepší pokoje s výhledem na údolí, 2x snídaně bohatým bufetem, 1x dvouhodinový vstup do wellness centra VitaLine - zahrnuje vnitřní slaný bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, bylinnou parní saunu, infrasaunu, Kneippovu šlapací koupel a solární louku, 1x základní procedura dle vlastního výběru (zábaly - rašelina nebo včelí vosk, částečná masáž, baňkování, lymfodrenáž, masáž na vodním vyhřívaném lůžku, suchá uhličitá koupel), každý den možnost vstupu na 1 hodinu do vnitřního bazénu se slanou vodou a whirlpoolu (nutná rezervace v recepci) nebo venkovního bazénu s dohřívanou slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem, zapůjčení županu na dobu pobytu, zapůjčení holí na Nordic Walking.

Za příplatek je možné doobjednat polopenzi 280 Kč/osoba nebo jednolůžkový pokoj 890Kč.

 

Víkend ve dvou s hýčkáním (3 dny / 2 noci)

Cena: 3590 Kč

Nástupní den: pátek

Balíček obsahuje: 2x ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior**** - naše nejlepší pokoje s výhledem na údolí, 2x snídaně bohatým bufetem, romantická večeře při svíčkách první večer (přípitek, hlavní menu, dezert), při příjezdu láhev moravského vína na pokoji, 1x dvouhodinový vstup do wellness centra VitaLine - zahrnuje vnitřní slaný bazén s protiproudem, whirlpool, finskou saunu, bylinnou parní saunu, infrasaunu, Kneippovu šlapací koupel a solární louku, 1x hodinová procedura ve dvojici - hýčkání pro ženu, rozmarýnové ošetření pro muže (hýčkání na výběr čokoládové, jasmínové, levandulové a vanilkové), každý den možnost vstupu na 1 hodinu do vnitřního bazénu se slanou vodou a whirlpoolu (nutná rezervace v recepci) nebo venkovního bazénu s dohřívanou slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem, zapůjčení županu na dobu pobytu, zapůjčení holí na Nordic Walking.

Za příplatek je možné doobjednat polopenzi na druhý večer 220 Kč

 

Spa pobyt (4 dny / 3 noci)

Cena: 4490 Kč

Nástupní den: čtvrtek

Balíček obsahuje: 3x ubytování v dvoulůžkovém pokoji Superior**** - naše nejlepší pokoje s výhledem na údolí, 3x snídaně bohatým bufetem, 3x tříchodová večeře s výběrem hlavního chodu z více variant nebo teplý bufet, každý den možnost vstupu na 1 hodinu do vnitřního bazénu se slanou vodou a whirlpoolu (nutná rezervace v recepci) nebo venkovního bazénu s dohřívanou slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem, 3x pro každého 1,5 litru balené vody k zachování nutného pitného režimu, zapůjčení županu na dobu pobytu, zapůjčení holí na Nordic Walking.

Bonus: od Wellness hotelu Panorama je vstup do Punkevních jeskyní!

Procedury nejsou zahrnuty v ceně a platí „1 = 2“. Úhrada procedur probíhá za běžné ceny, které naleznete na www.hotelpanorama.cz s tím, že jednu proceduru platíte, ale čerpáte dvě! Vždy je nutný výběr procedur před nástupem na pobyt!

 

Spa pobyt 6+1(8 dnů/7nocí)

Pobyt lze navíc prodloužit na dvojnásobek s bonusem +1 noc zdarma, tj. celkem 7 nocí

Cena 8980 Kč

V tomto případě nelimitujeme nástupní den.

Za příplatek je možné doobjednat jednolůžkový pokoj 

 

Další informace k wellness balíčkům pro rok 2018:

- wellness balíčky je možné čerpat pouze v období mimo letních prázdnin, tzn. leden až červen, září až prosinec

- procedury obsažené v balíčku je třeba vždy vybrat min. 1 týden před nástupem na pobyt - klient kontaktuje recepci hotelu, která sestaví wellness program dle jeho představ; pokud si klient nezarezervuje wellness služby obsažené v balíčku před nástupem na pobyt, po příjezdu obdrží časový harmonogram s rozpisem wellness služeb

- pokud si klient přeje doobjednat procedury nad rámec svého balíčku, je nutná rezervace min. 1 týden před nástupem na pobyt; v opačném případě nedokážeme garantovat jejich zajištění

 Poznámky:

- v ceně pobytu je vždy zahrnuta SNÍDANĚ podávaná formou bohatého bufetu.

- večeře v rámci POLOPENZE je tříchodová a zahrnuje polévku nebo předkrm, hlavní chod a dezert. Je podávána výběrem ze tří variant nebo teplým bufetem dle obsazenosti hotelu. Výběr zahrnuje vždy 1 bezlepkovou variantu.

- parkování u hotelu a připojení k internetu je zdarma pro všechny ubytované hosty.

- ceny neobsahují rekreační poplatek ve výši 15 Kč/os.18-70 let/noc, platí hosté při odjedu v hotovosti na recepci.

- Dítě do 2,9 let bez nároku na lůžko má pobyt zdarma.

 

Počítadlo návštěv