• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Z elektrárny Dlouhé stráně po stopách Alfreda Beernitze

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 820

Z elektrárny Dlouhé stráně po stopách Alfreda Beernitze

-exkurze, sýrárna, minipivovar, centrum pivních vynálezů

Uvádíme změnu programu - místo uvedeného balíčku "po stopách A.Beernitze" bude v druhé části dne návštěva Velkých Losin - ruční papírna, zámek nebo pobyt v termálech (cca 3hodiny!!!)

Cena 490 Kč - bližší info v CK

Děkujeme za pochopení

Termín: 2.9. 2017

Program: odjezd směr Kouty. Přejezd k přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně, která byla nově zařazena do 7 divů Olomouckého kraje. Zde je připravena exkurze v elektrárně s výjezdem na Horní nádrž, odkud je velmi zajímavá vyhlídka na Jeseníky. Součástí prohlídky je návštěva informačního centra - audiovizuální projekce, shlédnutí dokumentu a návštěva podzemí (generátory). Poté se vydáme po stopách Alfreda Beernitze. První zastávka bude v Bělé pod Pradědem. Čeká Vás komentovaná prohlídka historického muzea zeměděské techniky a kozí farmy, spojená s ochutnávkou produktů. Poté přejedeme do Jeseníku, kde pod dozorem vrchního sládka nahlédneme do tajů výroby a zrání  zlatavého moku. Putování zakončíme v centru pivních vynálezů, kde se seznámíte s životem , pokusy a dílem tajemného jesenického vynálezce. Zážitky molekulární gastronomie a jiné.

Cena: 820 Kč

V ceně: vstupné na exkurzi elektrárny, doprava včetně výjezdu na Horní nádrž, průvodce, balíček po stopách Alfreda Beernitze

Počítadlo návštěv