• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Zima „jako„ v Lednici aneb Lednicko- Valtický areál po celý rok

Nejbližší termíny: 14.11.2020

Česká republika, od 760

Zima "jako" v Lednici aneb Lednicko- Valtický areál po celý rok

- Zámky Lednice a Valtice se zakončením u degustace vína ve Valtickém podzemí

Termín: 14.11.2020

Program: Proslulý Lednicko- valtický areál neusíná ani v zimní sezóně. Navštívíme zimní trasu zámku Lednice – k dispozici první prohlídková trasa. Ta se skládá z reprezentačních sálů v přízemí, které sloužily k pořádání společenských akcí, plesů a bálů. Zajímavostí je také okrasný skleník s expozicí exotických rostlin, který nechali v polovině 19. století vybudovat Lichtenštejnové. Krátký přejezd do Valtic. Dominantní zámek nabízí prohlídkovou trasu, během které projdete apartmánem kněžny i vládnoucího knížete, seznámíte se s komnatami, ve kterých pobýval císař František Josef I., kancléř Metternich a nesčetní příslušníci vládnoucích rodů i nejvyšší šlechty. A to nejdůležitější - na zámku uvidíte osmdesát metrů dlouhou enfiládu! Že nevíte, co to je? Nebudeme prozrazovat, pojeďte to s námi zjistit na zámek
Závěrem nás čeká příjemných 90minut strávených ve Valtickém podzemí. Spolu se sklepmistrem nasajeme atmosféru labyrintu moravských vinných sklepů a ochutnáme lahodná moravská vína.

Balíček : welcome drinkem služba sklepiéra, prohlídku VP, řízená ochutnávka 5-ti lahvových vín, sousto k vínu (škvarkové sádlo, tvrdý sýr, chléb)

Cena: 760 Kč

V ceně: doprava, průvodce

Příplatky: zámek Lednice 200/140Kč, skleník 80Kč , zámek Valtice 190/130 Kč , Valtické podzemí

Počítadlo návštěv