• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Archiv článků

bavi

Změna místa pobočky Olomouc!

více

OD 1.2. 2018 naši Olomouckou pobočku naleznete na nové adrese Opletalova 10. (přímo naproti OD Koruna na rohu ulice) společně s CK Ski Rakousko s. r. o.

sipkafinalni.jpg

Tábory BAVI 2018 téměř vyprodány!!!

více

Poslední volná místa jsou na turnusech: Protivanov - Agenti B.A.V.I., Kosov - Teenager 2, Rodiče s dětmi 2 turnus a Heroltice - Věštba hradu Veveří. Jak to vypadalo loni můžete vidět na videu vpravo :-)

bavi

Katalogová nabídka 2018

více

Vážení přátelé, právě jsme aktualizovali nabídku našich zájezdů pro rok 2018 zde na stránkách. Tištěnou verzi katalogů si můžete vyzvednout v našich kamených pobočkách.

iPiccy-design.jpg

NABÍDKA ZÁJEZDŮ A POBYTŮ v zastoupení

více

Vyberte si v naší CK BAVI z celé řady katalogů cestovních kanceláří, se kterými úzce spolupracujeme. Zájezdy u nás zakoupíte za stejných obchodních podmínek a za stejné ceny!

iPiccy-design.jpg

Show Šaška Vikyho a další akce po celé ČR

více

Akční zábavná show pro děti i dospělé, která funguje již více než 20 let. Animační tance z celého světa, soutěže, hry a legrace. - Alternují: Viktor Kohout, Viktor Kohout jn. a Luba Faltus

bavi

Pojištění CK Viktor Kohout

více

Naše CK Viktor Kohout s.r.o. je pojištěna u pojišťovny GENERALI group na pojištění záruky pro případ úpadku CK. Pojistná smlouva má číslo 1710180095 pod názvem CK Viktor Kohout s.r.o s platností do 11.2.2019. Poté budeme pojištění obnovovat zase na rok.

Počítadlo návštěv