• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Archiv článků

upraveny_snehurkafb.jpg

Sněhurka na ledě 16.2.2019 - skvělý tip!

více

Tato strhující show je úžasným zážitkem pro celou rodinu a poslední místa, která nabízíme můžete objednat přímo zde na stránkách online!

iPiccy-design.jpg

VYUŽIJTE SLEV -FIRST MINUTE!!!

více

Vyberte si u nás z celé řady pobytových zájezdů z katalogů cestovních kanceláří, se kterými úzce spolupracujeme. Slevy First minute má spousta z nich v tuto chvíli až 45%!!!

iPiccy-design.jpg

Show Šaška Vikyho a další akce po celé ČR

více

Akční zábavná show pro děti i dospělé, která funguje již více než 20 let. Animační tance z celého světa, soutěže, hry a legrace. - Alternují: Viktor Kohout, Viktor Kohout jn. a Luba Faltus

bavi

Pojištění CK Viktor Kohout

více

Naše CK Viktor Kohout s.r.o. je pojištěna u pojišťovny GENERALI group na pojištění záruky pro případ úpadku CK. Pojistná smlouva má číslo 1710180095 pod názvem CK Viktor Kohout s.r.o s platností do 11.2.2019. Poté budeme pojištění obnovovat zase na rok.

bavi

GDPR - Zásady ochrany osobních údajů 2016/679

více

Vážení klienti, abychom mohli plnit závazky ke svým klientům a dalším institucím a zákonným požadavkům podle legislativy, musíme zpracovávat některé vaše osobní údaje viz článek.

bavi

Katalogová nabídka 2018

více

Vážení přátelé, právě jsme aktualizovali nabídku našich zájezdů pro rok 2018 zde na stránkách. Tištěnou verzi katalogů si můžete vyzvednout v našich kamených pobočkách.

Počítadlo návštěv