• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
hotelrelax1.jpg

Beskydský hotel Relax*** - Rožnov pod Radhoštěm

Oblíbený hotel s rehabilitační linkou s možností výletů do Beskyd. Zázemí: tenisové kurty, venkovní i vnitřní bazén, kuželky, minigolf, stolní tenis, wellness, sauna. Vynikající ubytování a chutná strava. Je tu dobře za deště i sluníčka.

hotelpanoramablansko.jpg

Wellness hotel Panorama**** - Blansko

Rodinný hotel vhodný ke krátkodobé relaxaci i k dovolené. Super Wellness služby a domácí kuchyně. Vhodné i pro rybáře.-)

hotelwisla1.jpg

Hotel Golebiewski**** - Wisla

Úžasné ubytování kousek za hranicemi! Vynikající poloha pro turistiku. Relaxace v termálních bazénech a výborná kuchyně. Wellness pro ubytované neomezeně!! Děti do 4 let zdarma!

20140918104709_RY3Gbv.jpg

Spa resort LEDNICE ****

komfortní ubytování, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Hotel se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu.

hotelregenhart22.jpg

Villa Regenhart**** - Jeseníky

Cena od ZA POKOJ: Vysoký standard služeb! Krásné prostředí hotelu i okolí, velká zahrada, klidné místo, skvostná kuchyně... Wellness & Spa v nově otevřeném luxusním hotelu se nachází v lázeňském městě Jeseník. Novobarokní zámecká vila s překrásnou zahradou a moderním wellness centrem je situována nedaleko historického centra města v těsné blízkosti centra Jeseníku.

Počítadlo návštěv