• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
MG_6160-Velky.jpg

Beskydský hotel Relax ★ ★ ★ - Rožnov pod Radhoštěm

Oblíbený hotel s rehabilitační linkou s možností výletů do Beskyd. Zázemí: tenisové kurty, venkovní i vnitřní bazén, kuželky, minigolf, stolní tenis, wellness, sauna. Vynikající ubytování a chutná strava. Je tu dobře za deště i sluníčka.

hotelpanoramablanskoko.jpg

OREA RESORT PANORAMA ★ ★ ★ ★ - Blansko

Rodinný hotel vhodný ke krátkodobé relaxaci i k dovolené. Super Wellness služby a domácí kuchyně. Vhodné i pro rybáře.-)

lazensky_hotel_park_p1.jpg

LÁZEŇSKÝ HOTEL PARK - Poděbrady ★ ★ ★ ★

Regenerační pobyt se státním příspěvkem!!! Lázeňský hotel Park je umístěn na pěší zóně kolonády v centrální části lázeňského parku v krásném a klidném prostředí lázeňského města Poděbrad

hotelwisla22.jpg

Hotel Golebiewski ★ ★ ★ ★ - Wisla

Úžasné ubytování kousek za hranicemi! Vynikající poloha pro turistiku. Relaxace v termálních bazénech a výborná kuchyně. Wellness pro ubytované neomezeně!! Děti do 4 let zdarma!

csm_spa-resort-lednice-lazne-01_f4ed85a057.jpg

Spa resort LEDNICE ★ ★ ★ ★

komfortní ubytování, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Hotel se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu.

hotelregenhart22.jpg

Villa Regenhart ★ ★ ★ ★ - Jeseníky

Cena od ZA POKOJ: Vysoký standard služeb! Krásné prostředí hotelu i okolí, velká zahrada, klidné místo, skvostná kuchyně... Wellness & Spa v nově otevřeném luxusním hotelu se nachází v lázeňském městě Jeseník. Novobarokní zámecká vila s překrásnou zahradou a moderním wellness centrem je situována nedaleko historického centra města v těsné blízkosti centra Jeseníku.

_06a6689.jpg

Lázně LUHAČOVICE - (ROYAL SPA)

V lázních Luhačovice nabízíme ubytování ve 3 hotelech s celkovou kapacitou 189 pokojů.

ml_kolonada.jpg

Mariánské Lázně - HOTEL ROYAL (ROYAL SPA)

Lázeňský hotel v Mariánských Lázní

tlvl_zima1.jpg

VELKÉ LOSINY - (ROYAL SPA)

Nejstarší moravské termální lázně

hotel_excelsior1.jpg

Hotel Excelsior ★ ★ ★ ★ - Mariánské Lázně (Pobyt 7 dní 20 procedur)

Prvotřídní hotel Excelsior v Mariánských Lázních už více než 150 let přispívá k tradici a slávě tohoto vyhledávaného místa v srdci Evropy. Přejeme si, abyste tu i vy prožili skvělou dovolenou, a cítili se přitom jako doma.

Počítadlo návštěv