• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik
Rozšířené vyhledávání
crystal mountain jpg.jpg

Hotel Crystal Mountain ★ ★ ★ ★ ★ - Wisla

Crystal Mountain - v krásných podmínkách horské přírody, v moderních hotelových interiérech, můžete v létě i v zimě využít mnoho horských atrakcí. Prožijete nezapomenutelnou dovolenou s rodinou, nebo nádherný romantický víkend.

970.jpg

Kúpele Lúčky - Lázeňský Hotel Choč + Kubo ★ ★ ★ Slovensko

Zažijte příjemný relax v Kúpelech Lúčky - ubytování v horském údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních patří mezi nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoci pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, či nervové onemocnění.

hotelwisla22.jpg

Hotel Golebiewski ★ ★ ★ ★ - Wisla

Úžasné ubytování kousek za hranicemi! Vynikající poloha pro turistiku. Relaxace v termálních bazénech a výborná kuchyně. Wellness pro ubytované neomezeně!! Děti do 4 let zdarma!

Aquaworld_Resort8.jpg

AQUAWORLD RESORT BUDAPEŠŤ ★ ★ ★ ★ (4=3 1 noc zdarma)

Vodní park Aquaworld – do jednoho z největších vodních parků v Evropě se dostanete přímo z hotelu. Nabízí 17 vnitřních a venkovních, dětských a zážitkových bazénů, 11 různých skluzavek, Kneippův chodník, tepidarium, finskou saunu, parní a aroma kabinu, infra saunu. Pro rodiny s dětmi je připraveno dětské hřiště, dětské bazény a jiné atrakce.

Hotel_ParkInn_Sarvar1.jpg

HOTEL PARK INN ★ ★ ★ ★ Sárvár

Nový hotel Park Inn Sárvár je postavený v jednom z nejhezčích maďarských měst, v srdci západního Zadunají, světoznámé oblasti termálních vod s bohatou lidovou tradicí. Ubytování na 5 dní s all-inclusive

Počítadlo návštěv