• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov: TEENAGER 2 - KOSOPOLY

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 990

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - TEENAGER 2. - KOSOPOLY

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout ml. - zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

Termín: 28.7.- 6.8. 2021 (10 dní)  Cena: 4990 Kč    (doporučený věk: 13 - "17,99" let)

Program: Máme za sebou odvrácení konce světa, ve kterém jsme loni úspěšně zvítězili. Po vítězoslavném konci však přichází NOVÁ ÉRA. Éra, kde musíme vybudovat novou civilizaci, což určitě nebude jednoduché! Opět na nás bude čekat nejedna nástraha a intrika, kterou zvládnou vyřešit jen ti nejsilnější a nejchytřejší. Vy, co již znáte Vikyho šílenou bandu vedoucích, zajisté víte, že si pro Vás opět připravila něco jedinečného. Letos se kromě divokých her, božích diskoték atd. můžete těšit i na zajímavé workshopy a mnoho dalších novinek! Ten, kdo stále váhá jestli těch 10 dnů bude stát za to, tak ať okamžitě mrkne na Youtube na loňské afterko → → → → → https://www.youtube.com/watch?v=rFtOjrFHjM8  ...BUDE! 

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

 

Počítadlo návštěv