• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov: Teenager I. - KHOLLYWOOD

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 4 700

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - TEENAGER I. - KHOLLYWOOD
Aktualizace k datu 2.7.: Na uvedený tusnus jsou poslední 2 volná místa!!

Hlavní vedoucí:Viktor Kohout ml. - zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

 Termín: 10.7.- 19.7. 2020 (10 dní)  Cena: 4700 Kč    (doporučený věk: 12-15 let)

Program: Jedna z nejlepších "celotáborovek" co kdy pro Teenagery byla vytvořena se vrací na stříbrné plátno!!! Bude to bláznivá jízda, kde se všichni ocitneme jako jeden velký telvizní štáb složený z komparzu, herců, režisérů, kaskáderů a mnoho dalších. To, která televizní stanice bude mít největší sledovanost je zatím velkým otazníkem. Dámy a pánové, čeká nás sám velký Khollywood! Jeho diskotéky, rauty a záře reflektorů! Budeme v seriálu, ve zprávách a zahrajeme si hlavní role ve velkofilmu, nebo například v hororu. Pokud ještě váháš, tak bys měl/a vědět, že se pokusíme natočit jeden z nejlepších příběhů tvého života a to společně s legendární bandou Vikyho jn. a jeho epického týmu vedoucích!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 180 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Slevy: při objednávce s úhradou celé částky do 20.2.2020 se poskytuje sleva na dítě 200 Kč. Při objednávce jednoho dítěte na více turnusů z nabídky táborů CK BAVI poskytujeme u druhého turnusu navíc ještě slevu 150 Kč (tato sleva není časově vázaná).

 

Počítadlo návštěv