• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Nejbližší termíny: Nyní nejsou žádné volné termíny, pokud máte zájem o tento zájezd, napište nám.

Česká republika, od 5 990

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Tábor plný her a soutěží v moderním stylu

Aktualizace obsazenosti k datumu 2.5.: Stop stav!! Tábor je obsazen. Můžeme Vás zařadit do náhradníků a jakmile nepotvrdí někdo svou účast zálohou a cestovní smlouvou, tak Vás budeme kontaktovat. Můžete využít i jiné turnusy, kde jsou zatím volná místa. Ovšem i zde se jedná o poslední místa. ( Kosov 1 a 3 turnus, Heroltice 3 turnus) 
Hlavní vedoucí: David Urbánek - Zkušený táborový vedoucí s dlouholetou praxí

Termín: 6.8. - 15.8. 2023 (10 dní)  Cena: 5990 Kč    (doporučený věk: 8 - 15 let)

Program: A je to opět tu! Kdo nebyl na táboře v moderním stylu, jako by nebyl na táboře. Akční, zábavné a hlavně spravedlivé hry s Davidem a jeho týmem nejlepších vedoucích, čekají právě na tebe! Jako na všech táborech nebude chybět bohatý program - soutěže, závody, diskotéky, táboráky, parodie na TV pořady, výlety, tance všeho druhu, stínohry, letní kino… Nechybí ani oblíbené sportovní aktivity, jako je bazén, košíková, baseball, kopaná, přehazovaná nebo třeba ringo. Můžeš se těšit na turnaj v legendární židličkované, stejně tak na příjezd vlaků a na každoroční SKRzhazku. Nechybí ani tradiční nadstandardy, které si zakoupíš za táborovou měnu (viz foto www.taborybavi.cz). Už se na tebe těší spousta filmových, pohádkových i jiných známých postav v čele s Amálkou! Jedná se hlavně o celodenní show v mnoha podobách. Celotáborová hra je plná zábavné recese v parodickém stylu a dvojsmyslnému humoru. Program je plný nových zábavných soutěží a nápadů, které jsou vhodné pro všechny děti, které mají týmového ducha a rády se baví.

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 200 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv