• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - TEENAGER II. - Říše fantazie

Nejbližší termíny: 26.7. - 4.8.2024

Česká republika, od 6 250

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě - Teenager II. - ŘÍŠE FANTAZIE

Termín: 26.7.-4.8.2024 (10 dní)  Cena: 6250 Kč věk: 13-17 let
Aktualní obsazenost k termínu 14.6. je 129 účastníků. Volná jsou 3 místa.

Hlavní vedoucí: Viktor Kohout jn.  - dlouholetá zkušenost s dětskými tábory

Program: Milí teenageři! Po všech složitých výzvách z minulých let si asi říkáte, že už vás ničím nemůžeme překvapit! Tentokrát tedy budete tým Vikyho vedoucích překvapovat VY! -vydáme se totiž cestou neznámou, kde fantazie nezná hranic a sny a přání se stávají skutečností. Nepopsané stránky knihy fantazie čekají na svého pána, který bude mít moc ovlivňovat celé dění příběhu! Pohádka se tak může rázem stát hororovým zážitkem a pekelně zákeřné hry mohou rázem vystřídat koktejly a party u bazénu. Až na jakou hranici nás vaše představivost dokáže zanést zjistíme v polovině prázdnin a jedno je jisté - bude to jízda! 

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 250 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv