• cestovní kancelář
  • katalogy BAVI online - klik

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: V Říši divů

Nejbližší termíny: 17. - 26.7.2024

Česká republika, od 6 150

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě: V Říši divů

Termín: 17.7.- 26.7. 2024 (10 dní)  Cena: 6150 Kč věk: 6 -15 let
Hlavní vedoucí: Renata Švubová - dlouholetá zkušenost s dětskými tábory a Viktor Kohout senior:-) spolumajitel CK BAVI

Program: Mírná parodie na motivy příběhu  Alenka v říši divů. V našem podání to bude ovšem upravené v podobě humoru a úletových nápadů, které osloví nejen menší děti, ale i velké. 
Nádherňajs se už blíží a všichni obyvatelé říše divů se snaží najít Alenku, která by je zachránila! Na našem dobrodružství se budeme muset utkat s hrozivým Tlachapoudem a ukončit tak vládu zlé srdcové královny. Vydejte se s Renčou, Ó velkým i "Alenkou" a jejich skvělou partou do říše divů a fantazie, kde neplatí žádná běžná pravidla a pomožte jim porazit srdcovou královnu!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 250 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Počítadlo návštěv